Skocz do zawartości

Klany linuksowe


qmic

Rekomendowane odpowiedzi

Zostali podpięci pod RedHatowców ;)

Jedno co mnie bawi w tych klanach:

- RedHatowcy - dosc liczny klan. Specyficzny rozwoj dystrybucji RedHat doprowadzil do rozlamu na dwa obozy:

- Xowcy (czyt. Iksowcy) - najczesciej nowi uzytkownicy, ktorzy dotychczas pracowali w systemie MS Windows

Deko to śmieszne, ponieważ 99% wszystkich użytkowników linuksa zaczynało od MS Windows i przed zainstalowaniem linuksa z tego systemu korzystało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekło "Daewoo Nubir" i badania socjologiczne qmic'a. Co jakiś czas pisze post, który działa jak zapalnik rtęciowy na miejscowych i skrupulatnie podnieca rozbujałą wyobraźnię fafig'a. Założę się, że z przygryzionym językiem notuje co ciekawsze reakcje i za nie dłużej jak rok ujrzymy pracę o współczesnych czynnikach budzących mechanizm fanatyzmu, przywiązania i podobieństwach średniowiecznych krucjat w imię boga z cyfrowymi potyczkami współczesnego człowieka w imię jednej słusznej technologii.

Panowie, nic się od średniowiecza nie zmieniło, no może poza logo i przykrywkę. Wróć, Gralem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie że qmic robi jakieś badania :]

 

Nie robię, ale jak w przyszłym roku w ramach hobby zacznę studiować psychologię to temat pracy magisterskiej o ile uda mi się znaleźć promotora na pewno będzie miał tytuł: "o współczesnych czynnikach budzących mechanizm fanatyzmu, przywiązania i podobieństwach średniowiecznych krucjat w imię boga z cyfrowymi potyczkami współczesnego człowieka w imię jednej słusznej technologii" :D

 

EDIT. A może ja jestem zwyczajnym trollem :)? Dopiero to do mnie doszło ale uświadomienie sobie tego mnie przeraża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....w skrytości swojej wyobraźni, może półświadomie liczyłem, żę ktoś odpiszę, iż klan Fedorian nie tylko istnieją ale i rozwija się w okrutnym tempie.

Fedorianie 10 razy dziennie sprawdzają nowe posty. Wywodzą się z nudnych lekcji informatyki gdzie zgłębił świat poleceń trybu tekstowego Winy 95. Trudnią się atakami zgryźliwości na gości którzy nie mogą ustawić 1440x900.... aha namiętnie zapodają skróty do Wiki.

Najważniejsze jest celebrowania nowego releasa co jest powodem do popijawy w trakcie instalacji z kolegą (Fedorainem oczywiście)

 

 

[EDIT} właśnie zauważyłem że dołączyłem do Forum rok temu. Wypije pare browarów .... zwłaszcza, że pępkowe muszę zorganizować.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ja jestem zwyczajnym trollem :) ?
Łatwo to sprawdzić. Są na to warunki konieczne lecz nie wystarczające. Czy mieszkasz pod mostem i ukrywasz ogon? :P

 

Z tymi Fedorianami to bym tylko zmienił "komunikację miejską" na jakieś ładne, nowe Maserati. ...ach i był bym zapomniał: lubią wino, kobiety i muzykę, a system operacyjny... że jak? że co? a co to takiego :) (tu wplotę dwa razy cycki, cycki i każdemu akapit wyda się całkiem trafioną puentą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deko to śmieszne, ponieważ 99% wszystkich użytkowników linuksa zaczynało od MS Windows i przed zainstalowaniem linuksa z tego systemu korzystało

Do dziś odprawiam pokutę za moje błędy nieświadome :mrgreen:

O ile W95 i W98 były znośne jako jedyne słuszne tak po nich to już jest śmiech na sali...zainstalowałbym na Virtualnej maszynce W98 ale wtedy chyba zgrzeszę bardzo :P

 

Fedorianie...heh brzmi jak nazwa klanu podszyta lekko fantazą lub innym RPG ^_^ podoba mi się, od dziś w grach będę wpisywał w nazwę klanu "Fedorianie" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]O ile W95 i W98 były znośne jako jedyne słuszne tak po nich to już jest śmiech na sali...zainstalowałbym na Virtualnej maszynce W98 ale wtedy chyba zgrzeszę bardzo :P
Mnie właśnie Win98 swoim działaniem nakłonił do szukania alternatywy. Dobrze, że jeszcze wtedy nie miałem styczności z w2k, bo to był kawałek porządnego OS-a i pewnie tak szybko bym się nie zaprzyjaźnił z pingwinem. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fedorianie...heh brzmi jak nazwa klanu podszyta lekko fantazą lub innym RPG ^_^ podoba mi się, od dziś w grach będę wpisywał w nazwę klanu "Fedorianie" :mrgreen:
mi to się zawsze kojarzyło z "Pretorianie". Motyw historyczny o straży przybocznej mamy w 11 tylko zamiast rzymskiej jest spartańska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...