Skocz do zawartości

Preupgrade Do F11


redclaw24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem "świeżym" użytkownikiem Fedory i mam mały problem. Parę dni temu zainstalowałem Fedorę 10. Poszło wszystko ładnie. Zainstalowane, pobrane aktualizacje, wszystko oki. Wczoraj wyskoczył komunikat o możliwości preupgradu do Fedory 11. Dałem dalej i wszysko ruszyło. Wszysko się tam poustawiało i doszło do ściągania plików z repo. Przy okazji na dole wyświetlił się tip że mogę przerwać upgrade i uruchomi się ponownie po kolejnym uruchomieniu systemu. Jednak tak się nie dzieje. Chcę ten proces dokończyć ale nie wiem jak więc proszę o pomoc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

p.s. jeśli temat jest w złym dziale to proszę o przeniesienie i wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego X'y nie działają? Spróbuj je wystartować z konsoli startx. Preupgrade po ściągnięciu aktualizacji zmienia zawartość /boot/grub/grub.conf na potrzeby anacondy. Napisz czy uruchamiasz nadal stary system f10, czy wpis w grubie wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dotychczasową pomoc jednak nic to nie wnosi w mojej sprawie

 

@sokar620 nie wydawałem żadnej komendy. Jak pisałem wcześniej w pierwszym poście preupgrade uruchomił się automatycznie po uruchomieniu systemu.

Jednak jak już nie chciał się uruchomić w X-sie to probowałem przez konsole. Co do używanych komend robiłem wg Wiki i dostałem komunikat że nie ma nic do aktualizacji

 

@thof jeżeli chodzi o X to jak najbardziej chodzi. I dalej zgłasza się F10

 

Ściąganie plików do aktualki przerwałem w połowie bo musiałem już się kłaść, żona nie może spać przy włączonym kompie. Chcę preupgrade dokończyć ale nie wiem jak. Do tej pory przy pracy z linuchem nie robiłem czegoś takiego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...