Skocz do zawartości

Dysmózgia


Arabski

Rekomendowane odpowiedzi

Raz zrobiłem 35 błędów ortograficznych na jednej kartce A4. Nie mam żadnego papierka na dys*

Czuje się oficjalnie obrażony i mam zamiar kandydować na prezydenta, aby to zmienić. Proszę o głosy poparcia, podpisy i sfinansowania mojej kampanii wyborczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja opinia jest tu trochę inna.

Nie ma nic gorszego, niż człowiek który jako argument przytacza to,że jest błąd w czyjeś wypowiedzi nie wnosząc nic merytorycznie do dyskusji. W wyniku takiego postępowania często wątek przekształca się w wojnę na temat gramatyki i ortografii.

 

Ważna aby wypowiedź była logiczna i zrozumiała, a przez jakie u/ó czy ż/rz, co za różnica.

 

Oczywiście należy się starać pisać w miarę porządnie i tłumaczenie, bo ja mam dysleksję jest równie bez sensu.

Z dwojga złego wolę jednak czytać błędy (w sumie i tak ich nie zauważam) niż czytać posty typu "musisz być kretynem takie błędy robisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz i tu się z Tobą nie zgodzę :P

 

Ważna aby wypowiedź była logiczna i zrozumiała, a przez jakie u/ó czy ż/rz, co za różnica.

 

Szacunek dla języka pisanego = szacunek dla adresatów wypowiedzi. Do urzędu pismo też z bykami?

 

p.s. A i argument "Forum to nie urząd" jest dla mnie bez znaczenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z xdarkflame. Zdecydowanie ważniejsza jest treść a nie forma. Nie rozumie takich ludzi, którzy zbyt skrupulatnie przestrzegają ortografii i się podniecają jak mogą komuś wytknąć, że ten popełnił błąd. Nie wiem czy dzięki temu czują się lepsi, czy dowartościowani, ale dla mnie właśnie taka postawa to dyskmózgia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HWDO! i HWDG!

 

A teraz będzie ironia na miarę ortograficznych faszystów:

 

Nie rozmawiam z tobą bo nie umiesz pisać po polsku. A twoje argumenty nie mają znaczenia bo nie potrafisz wypowiadać się poprawnie. Powinno być CHWDP.

 

Koniec ironii. Fajnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiam z tobą bo nie umiesz pisać po polsku. A twoje argumenty nie mają znaczenia bo nie potrafisz wypowiadać się poprawnie. Powinno być CHWDP.

Twoje argumenty nie mają znaczenia, bo nie znasz polskiej interpunkcji i napisałeś "tobą" z małej litery. :lol:

Urok nieoficjalnych skrótów pozwala je dowolnie interpretować. Jak widać po Tobie, głodnemu chleb na myśli. Ja mogę sobie teraz napisać:

* Horrorem W Dziedzinie Ortografii

* Humanizm W Decyzjach Głupców

i co tam jeszcze ślina na język przyniesie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje argumenty nie mają znaczenia, bo nie znasz polskiej interpunkcji i napisałeś "tobą" z małej litery. :lol:

 

Hahahaha i o to właśnie chodziło. Jesteś przykładem dysmóżgi ortograficznych faszystów. Ja napisałem to w ironii, a ty widzę, na serio. Nie forma a treść się liczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...