Skocz do zawartości

Odswiezenie Forum


hello_world

Rekomendowane odpowiedzi

Jest milion dobrych skryptów forum (phpbb do nich nie należy), ale nie o to chodzi. Tutejsze IPB wystarczy trochę podrasować, kilka rzeczy naprawić, kilka innych zainstalować i będzie ok.

 

Jeśli chodzi o resztę to zgadzam się z Waldo, nie widzę większego sensu we wzmaganiu naszej aktywności poza forum. Mowa tu o dystrybucji linuksa, nie gwieździe filmowej - wiele nowego się nie dzieje, a co się dzieje zwykle znaleźć można na oficjalnym serwisie.

 

Skoro macie tyle zapału postarajcie się o częste aktualizacje poradnika i uzupełnianie wiki, to w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest milion dobrych skryptów forum (phpbb do nich nie należy), ale nie o to chodzi. Tutejsze IPB wystarczy trochę podrasować, kilka rzeczy naprawić, kilka innych zainstalować i będzie ok.

 

Jeśli chodzi o resztę to zgadzam się z Waldo, nie widzę większego sensu we wzmaganiu naszej aktywności poza forum. Mowa tu o dystrybucji linuksa, nie gwieździe filmowej - wiele nowego się nie dzieje, a co się dzieje zwykle znaleźć można na oficjalnym serwisie.

 

Skoro macie tyle zapału postarajcie się o częste aktualizacje poradnika i uzupełnianie wiki, to w zupełności wystarczy.

Zniszczyles moje marzenia, ze Fedora to cos wiecej - jak np stan umyslu ;)

 

Do tego forum nic nie mam jedakze cos juz jest z nim ze troche spamu i spamboty puszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie zgodzę się z tym, że nie ma o czym pisać, bo to w końcu ludzie redhata są odpowiedzialni za większość nowości we współczesnych dystrybucjach (no może nie większość, ale sporo). Poza tym na fedoraproject pojawiają się takie twory jak http://fedoraproject.org/wiki/FWN/LatestIssue , a patrząc nawet po samej stronie głównej to tylko część dokumentacji jest przetłumaczona dla f12 http://docs.fedoraproject.org/ . Mimo to właściwie jestem za tym, żeby dać się ludziom wykazać na fedora.pl, jeśli oczywiście nie będzie kosztowało dużo roboty przystosowanie tego co jest na stronie głównej do takiego mini portalu niusowego z kontami użytkowników. Można zobaczyć co z tego wyniknie...

W sumie na skryptach forum się nie znam, ale wydaje mi się, że nie wszystko można w IPB po prostu poprawić. Jest tak dużo mniejszych (ale wciąż irytujących) utrudnień, że naprawdę ktoś musiałby się mocno napocić, aby je wyeliminować.

Btw. WalDo wikipedia!=wiki.fedora.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym thof, że takich inicjatyw było w przeszłości już sporo. I w zasadzie każda z nich kończyła się tak samo.

 

Kilka lat temu podczas dyskusji na temat kształtu serwisu ja opowiadałem się za całkowitym zlikwidowaniem portalu ze strony głównej i przeniesieniu forum na fedora.pl, jednocześnie rozbudowując trochę to forum. Dziś głosowałbym za tym samym, z tą różnicą, że jest już wiki i ją warto byłoby zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke sie rozpedzilismy - ja mysle ze nie trzeba tu zbytnio nic zmieniac chodzi tylko o to jak to zalozyciel tematu chyba mial na mysli zeby na stronie glownej jak sie odpali nie bylo ciagle

"Fedora 12 Constantine już jest!" tylko "Fedora 13 ALFA już jest! chociazby glowna strone i 1 temat byl w miare aktualny - moze to byc zwykly tekst nawet sciagniety, przetlumaczony z jakiejs innej strony ale niech on bedzie aktualny bo dojdzie do tego ze wyjdzie fedorka 15 a na glownej bedzie ciagle 12 jakos to zawsze na dzien dobry widok ktory moze ludziom prowadzic na mysl ze to forum zamarlo dawno temu ;) chociazby ta mala aktualizacja , 1 artykul, 1 tekst na glownej stronie raz na 2 miesiace :) toc to chyba nie duzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...