Skocz do zawartości

Flash Raz Działa Raz Nie


JanuszWo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Toczę boje z fedorą 12 64 bit. Teraz spotkała mnie porażka przy chyba flashu. Niektóre flimiki z youtube działają, a niektóre są szarym kwadratem. Nie rozumiem dlaczego. Próbowałem z betą flasha i z instalacją z nspluginwrapper. Ciągle to samo. Nie mogę zmienić na fedorę i386, bo procek nie pozwala. Proszę o sugestie, pomoc. Podrawiam - JanuszWo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam athlona 64 2800+ częstotliwości 1800 MHz... Sprzedawca obniżył mi za niego cenę, bo twierdził, że trzeba na nim instalować 64 bit windowsa, dlatego nikt nie chciał go wziąć... serio mogę na nim instalnąć i386? Bo błędów w tej mojej instalacji 64 bit jest... Ciągle coś... Teraz znowu pojawiła się wyłączona w biosie karta dźwiękowa... i nie chce ustąpić dźwiękówce na pci... I błędy kmod-nvidia. Przy uruchamianiu systemu jakieś naruszenie ochrony pamięci... Dzień walczyłem, ale chyba poległem...

Pozdrawiam - JanuszWo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio mogę na nim instalnąć i386?
Jasne. Co do sprzedawcy to prawdziwy profesjonalista z niego :)

EDIT: poczytaj o respinach lub jigdo, bo ściąganie teraz dwa razy tego samego w przypadku f12 nie ma trochę sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiem, że chyba wątek idzie nie w tę stronę, co powinien... Już zdążyłem przetestować płytkę. Niestety instalacja - anakonda? ruszyła bez wskaźnika myszy. Więc się wycofałem. Oczywiście, że można to zrobić, ale pytanie, jakie to problemy wróży... Teraz mam następujące:

 

dmesg | grep nvidia

nvidia: module license 'NVIDIA' taints kernel.

nvidia 0000:01:00.0: PCI INT A -> GSI 16 (level, low) -> IRQ 16

nvidia-96xx-con[892]: segfault at 7fad0c000000 ip 0000003c7be79cfc sp 00007fff8c8d10c8 error 4 in libc-2.11.1.so[3c7be00000+16f000]

 

w boot.log coś takiego:

 

Enabling the nvidia-96xx driver: /etc/rc.d/init.d/functions: line 520: 892 Naruszenie ochrony pamięci "$@"

 

Pomijam kłopoty z dźwiękiem, flashem...

 

Jest sens instalować i386?

 

Pozdrawiam - JanuszWo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z nvidia opisałeś w innym temacie (→ http://forum.fedora.pl/index.php?showtopic=22781 ) - nie mieszaj, bo ani Tobie ani innym, którzy będą szukali rozwiązania podobnego problemu na dobre to nie wyjdzie.

 

Tutaj proszę o wypowiedzi wyłącznie nt. flasha jak głosi tytuł wątku. W innym wypadku będę zmuszony zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...