Skocz do zawartości

Amarok, Xine I Mp3 ( F13 )


joorva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z amarokiem i odtwarzaniem mp3. Wygląda na to, że brakuje w xine czegoś do odtwarzania mp3, jako że aplikacje działające na Gstreamer'rze śmigają aż miło. Oczywiście można w phononie przestawić tak żeby amarok też jechał przez GSreamer, ale jest to dosyć głupie, bo wtedy pasek odtwrzania przestaje funkcjonować.

 

Sam bym sobie chętnie poradził, ale Amarok nie pisze w ogóle gdzie może być błąd, tylko przelatuej bez odtwarzania po wszystkich plikach mp3 aż trafi na jakiegoś ogg'a. Doinstalowałerm wszelkie możliwe rozszerzenia, krtóre są w repo do xine, ale jakoś to nie chce ruszyć. W konsoli za to w momencie próby puszczenia pliku MP3 wypluwa jakieś błędy że nie mógł znaleźc pliku smb.conf (jak dla mnie totalna bzdura, ale aż tak się nei znam).

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

PS. Może żeby nie dokładać jeszcze jednego tematu, jako że w kde jestem zieloniutki - gdzie szukać opcji wyłączania głośników laptopowych w KDE pod fedorą 13? Bo tam gdzie się spodziewałem - w mikserze - nie za bardzo coś takiego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie, faktycznie, musiał mi umknąć ten pakiet przy instalowaniu dodatków do XINE... kurcze, gdyby nie to to nie było by problemu. jeszcze raz dzięki (a RPM fusion mialem, pierwsza rzecz do zrobienia po instalacji fedory :rolleyes: )

 

Jeszcze jakby mnie ktoś naprowadził z dezaktywacją głośniczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...