Skocz do zawartości

[Ot] Dystrybucja O Nazwie Kodowej Psycho


Lukasz69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zapytałem google ale nie dostałem odpowiedzi. Chodzi o linuksa o nazwie Psycho - coś na wzór jak w Fedorze - 13 ma nazwę Goddard. Czemu interesuje mnie dystrybucja linuksa z Psycho w nazwie? Otóż w środę oglądałem Ligę Mistrzów i na początku transmisji coś im się walnęło i na obraz ze stadionu został nałożony obraz z konsoli/terminalu linuksa - urwany był ekran i było widać że to jakaś dystrybucja z Psycho w nazwie wydania(chyba). Może coś mi się pomyliło a może nie, ale fajnie byłoby wiedzieć co używają ludzie w tv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Hat Linux 8.0 miał nazwę kodową "Psyche".

 

To zdaje się ta dystrybucja. Na ipla znalazłem zwiastun z początkiem tego meczu i widać że to ten system - albo źle się przyjrzałem albo coś ucięło na moim tv i nie widziałem że to RHL 8.0. Dzięki za info :)

Fragment meczu na ipla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]i czemu taki staroć :>
W wielu krajach, w tym w USA, istnieje grupa ludzi, którzy uważają - wg mnie słusznie - że jak coś działa i spełnia wszelkie wymagania, to po co inwestować w coś nowszego i droższego co w końcowym efekcie da to samo. Rachunek ekonomiczny, ROI czy jak tam sobie chcecie to nazywać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu krajach, w tym w USA, istnieje grupa ludzi, którzy uważają - wg mnie słusznie - że jak coś działa i spełnia wszelkie wymagania, to po co inwestować w coś nowszego i droższego co w końcowym efekcie da to samo. Rachunek ekonomiczny, ROI czy jak tam sobie chcecie to nazywać ;)

 

Heh z podobnego powodu miałem Fedore 6 przez niemal 3 lata - aż pewnego dnia doświadczyłem włamu i moja maszynka zamieniła się w zombie rozsyłające spam ;P Musiałem zainstalować Fedore 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...