Skocz do zawartości

Koniec Wsparcia Dla Openoffice.Org


esail

Rekomendowane odpowiedzi

A jak oceniacie prędkość LO w stosunku do OOo?

 

Mam wersję 3.3.2. Jeśli chodzi o pierwsze uruchomienie, to Writer uruchamia mi się ok 5-6 sekund. Kolejne uruchomienia, to ułamki sekund. Nie mierzyłem czasu uruchamiania OOo, ale (być może to jakiś efekt placebo, hehe) wydaje mi się, że LO lepiej sobie z tym radzi (OOo miałem, gdy była wersja 3.1, a już kilka aktualizacji było, także może też z tego powodu LO wydaje się szybszy).

Otwieranie dokumentów też nie sprawia jakichś trudności. Nie zauważam poważnych opóźnień, które mogłyby wywołać u mnie uczucie irytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy LibreOffice ma podobny zautomatyzowany, graficzny instalator jak OOo? Do czego dążę - potrzebuję jedynie writera i draw (do edycji pdf). Nie potrzebuję całego pakietu. Instalator owy umożliwiał mi wybór tych pakietów, które chciałem. Jeśli nie wiecie o czym mówię, pobierzcie sobie OOo z polskiej strony paczkę z javą. Po rozpakowaniu jest taki fajny skrypt 'setup' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przeciez mozesz sobie zainstalowac osobne pakiety przez yuma. Zawsze mozna bylo (bez jakichs tam graficznych setupów) zainstalowac pakiet writer, draw, base, impress. W LO jest tak samo.

 

[EDIT]

Chyba, ze mówisz o graficznym instalatorze w Windows? ;)

Ku czemu zmierzasz? Chodzi o "fajny instalator" czy o instalowanie wybranych aplikacji LO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie instalator dla Windows i ten z paczki rpm z java, maja te sama zasade :) Chodzi o instalowanie konkretnych pakietów. Kiedys widzialem w repo fedory jakis inny fork OOo, pewnie dlatego nie zagladalem za nim juz nigdy do repo. Nie wpadlem tez na to, ze LO moze byc w repo, tak bardzo przywyklem do pobierania paczki ze strony polskiej OpenOffice.org :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] tak bardzo przywyklem do pobierania paczki ze strony polskiej OpenOffice.org :)
Od zawsze bylo OOo w repo (czasem spóznione - wiadomo paczkowanie i weryfikacja paczki) i zawsze mozna bylo pobrac potrzebne moduly. Osobiscie tylko writera pobieralem. Zaleznosci typu openoffice.org-core czy openoffice.org-langpck-pl_PL oczywiscie wchodzily.

W LO jest identycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...