Skocz do zawartości

Mobilny Internet A Fedora


juleq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie rozważam przejście na Fedore. potrzebuje porade, korzystam z orange free i nie wiem którą wersję mam sciągnąc systemu aby działała tip top. Pod windowsem działa jak trzeba... czy ktoś jeszcze korzysta oprócz mnie? czy mam ściagnąć dedykowane sterowniki do tego typu modemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3k_PL w sensie jaki sprzęt? Chodzi mi o to, że mam Orange Free, do tej pory korzystałem z Windowsa, wszystko odbywało się bezproblemowo, od instalacji, po samą konfigurację. Zastanawiam się jak będzie na Linuxie? Podobno wystarczą sterowniki i tyle, mieliście może jakieś doświadczenia z tym związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neometal mam ZTE MF636 (przy ograniczeniu 64kpbs spokojnie działa, bez szaleństw oczywiście ale na minimum starczy), nie zrywa mi połączeń jak jestem chociażby za miastem, marka zła nie jest, z tego co wiem huawei specjalizuje sie własnie w modemach, 7mbs orange free dzialal pod windowsem. czy teraz jakoś oferta orange free się zmienila, bo rozważam przedłużenie z nimi umowy, w sumie nic nie brakuje ale może coś jeszcze dorzucą, czy ktoś się orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...