Skocz do zawartości

Fedora 16 I Wi-Fi


Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem Fedore 16 z lxde na laptopie<yoybook r22e>. Próbuje sie polaczyc z siecia wi fi przez karte tp-link wn422g i niby laczy sie, zasieg jest ale po wlaczeniu przegladarki laduje sie strona internetowa, i w tym czasie rozlacza siec.Network manager laczy sie z siecia ale rozlacza ja przy próbie jej uzycia.Próbowalem laczyc sie przez wicd. Zainstalowalem go<podlaczylem tymczasowo neta przez kabel ethernet> i próbowalem odpalic<normalnie i przez sudo>. w wicd wyswietla sie jakis dbus error. Na np.Lubuntu 11.04 nie mam tego problemu. na lubuntu 11.10 mam ale wicd dziala. Co jest nie tak na fedorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie wystarczy odpalenie wicd. network manager nie musi być. z wicd mam tylko ten problem z komunikatek d-buss error. przez sudo też nie działa.Jak miałem ten problem na lubuntu 11.10 to wrzuciłem wicd i było ok. Czemu na fedorze nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy nie powoduje raczej kernel tylko nowy network manager. z poprzednimi wersjami<lubuntu11.04> nie miałem żadnych problemów.A teraz ta seria 0.9 robi mi te problemy.Jest jakieś lekarstwo na ten problem?Albo czy da się wrzucić Network manager 0.8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jest jakieś polecenie w yum by instalować starszą wersję, nie pamiętam tylko jakie, poszperaj w Google za tym

Ewentualnie możesz być szalony i użyć starego dobrego system-config-network :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...