Skocz do zawartości

[Gnome3] Zmieniony Wygląd Po Aktualizacji


Antyhaker

Rekomendowane odpowiedzi

"Standardowego" Gnome3 chyba nie muszę przedstawiać. Jednakże wczoraj zaktualizowałem swoją Fedorę19 i zmienił mi się wygląd na coś takiego https://imageshack.us/scaled/large/201/zrzutekranuz20130429133.png

Jak widać belka górna zmieniła mi kolor na biały, po kliknięciu na "Programy" otwiera mi się "Menu Start", a nie jak wcześniej to okno https://imageshack.us/scaled/large/832/zrzutekranuz20130429134.png
I teraz pytanie. Czy mi się udało coś przestawić nie wiedząc o tym, czy w Fedorze 19 eksperymentują z wyglądem Gnome? xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ma do mojego pytania wzmianka o stabilności ... Poza tym, Fedorę 19 miałem od dłuższego czasu, a ten wygląd mam od dziś.

 

Reasumując, tak będzie wyglądał teraz Gnome3 na potrzeby Fedory, czy ja coś przestawiłem.

Prosiłbym o ustosunkowanie się do pytania xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajny cud...

Jak nic nie zmieniałeś, to nie ma prawa być inaczej :D Ale jeśli Cię interesuje moje zdanie, to j abym przejrzał dokładnie aktualizacje z dnia kiedy to się objawiło oraz sprawdziłbym czy jednak mniej lub więcej świadomie nie zainstalowałem jakiegoś rozszerzenia Gnome. 

Sprawdziłbym też na innym, założonym na nowo użytkowniku czy ma ten sam wygląd desktopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że są różni ludzie, ale ja gwarantuje że prócz aktualizacji standardowej nic nie grzebałem w systemie. Nie interesuje mnie to aż tak, żeby szukać wszędzie przyczyny, tym bardziej iż mi się to podoba. Tak czy siak, jeśli nikt nic nie wie, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, nic nie bawiłem się. Nie lubie ruszać tego co mi się podoba xP Środowisko było takie, jakie zastałem po instalacji. No nic, skoro to nie zmiana w Gnome 3.8.1 to pewnie coś się gdzieś przestawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Jeśli piszesz, że nie chce Ci się w tym grzebać, to po co w ogóle zakładasz wątek? A jeśli Cię jednak interesuje rozwiązanie, to założenie nowego usera i sprawdzenie czy to wina ustawień czy domyślnego tematu Gnome nie zajmuje wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...