Skocz do zawartości

Tor Browser Bundle


alfa444

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tylko ten tbb z jamielinux jest dawno NIEAKTUALNY!

 

Instalujac to na debianach wystarczy uzyc polecenia. Mi chodzi zeby móc zainstalowac torbrowser bundle w wersji najbardziej aktualnej z torproject.org.

Tam dla linuxow jest wersja .tar.gz

Da sie z tego zbudowac instalowalny plik binarny?

Wlasnie uruchomilem go z wiersza polecen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środowisko, którego używasz nie pozwala na definiowanie własnych aktywatorów? Ciężko mi uwierzyć, aby takowe istniało, ale to już WalDo musiałby się wypowiedzieć, ja od zawsze związany jestem z Gnome/Mate.

 

Tak czy inaczej, korzystać możesz z podlinkowanego przeze mnie oficjalnego repo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w zasadzie na stałe na XFCE(z krótką chwilą na G3). Niemniej problemów z tworzeniem aktywatorów do menu nigdy nie miałem. Robi się dokładnie tak samo jak dla Gnome. Czasem tylko pojawiają się od razu a czasem dopiero po restarcie systemu. Nie wiem dlaczego i nie miałem nigdy zacięcia żeby to drążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowicjuszem. Nie wiem jak tworzyc te aktywatory. Wlasciwie raczkuje jesli chodzi o poslugiwanie sie wierszem polecen. Potrafie np. przeskakiwac pom. katalogami, kopiowac, ale nie wiem jak usunac cos lub utworzyc folder z poziomu terminala, ggyż atrybut sudo --help nie dal mi na to odpowiedzi. Bardzo proszę o wskazówki. Mam sporą inicjatywę i zapał jednak potrzebuje by ktoś mnie odrobine poprowadzil. Z odrobina Waszej dobrej dobrej woli sadze, ze niebawem bede calkiem zadowalająco sie tym OS poslugiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"sudo" nie jest atrybutem tylko poleceniem. Nic dziwnego, że help do polecenia nie podaje podstawowych poleceń Linuksa. W Googlach wystarczy napisać "podstawy linuksa" i dostaniesz linki do stron opisujących podstawowe polecenia (np. http://newbie.linux.pl/wydruk.php?wydruk=15&show=artykul)

 

 

Mam sporą inicjatywę [...]

W związku z powyższym, jeśli chodzi o aktywatory to wystarczy przeszukać forum https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&ie=UTF-8#q=site%3Afedora.pl%20menu%20aktywator.Może trzeci odnośnik od góry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prawy klawisz myszki na pulpicie i "uwtórz aktywator" - ja tak mam w XFCE.

 

Są też podobne tematy u nas na forum, pierwszy przykład z brzegu:

http://forum.fedora.pl/topic/25328-gnome-3-jak-dodac-skrot-programu-do-menu-gnomea/

 

PS. Przecież nie musisz odpalać tego z konsoli, wystarczy że ustawisz aby plik był wykonywalny i uruchomisz "normalnie" myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Skoro masz GNOME, zainstaluj program Alacarte (jest w repo). Za jego pomocą utworzysz skrót. Niestety Alacarte ma od pewnego czasu jakiegoś buga, ponieważ bezproblemowo można stworzyć skrót, lecz program nie zwraca żadnego komunikatu tudzież nie pokaże nowej zaktualizowanej listy skrótów o nowo utworzony, ale ten został utworzony i nie ma co się przejmować dziwną metodyką zachowania tego programu.

 

A jak nie chcesz bawić się z Alacarte, to zawsze możesz stworzyć skrót z palca, ale nie ma potrzeby myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Skoro masz GNOME, zainstaluj program Alacarte (jest w repo). Za jego pomocą utworzysz skrót. Niestety Alacarte ma od pewnego czasu jakiegoś buga, ponieważ bezproblemowo można stworzyć skrót, lecz program nie zwraca żadnego komunikatu tudzież nie pokaże nowej zaktualizowanej listy skrótów o nowo utworzony, ale ten został utworzony i nie ma co się przejmować dziwną metodyką zachowania tego programu.

 

A jak nie chcesz bawić się z Alacarte, to zawsze możesz stworzyć skrót z palca, ale nie ma potrzeby myślę :)

Ten tbb udało się dodać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...