Skocz do zawartości

Firefox zawiesił się na dwóch różnych kontach bankowych


Toni

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Podczas płacenia rachunków na jednym i podczas robienia przelewu na drugim koncie (dwa różne banki) Firefox się zawiesił. Z czego może to wynikać?

Nie mam zainstalowanych żadnych dodatków, do tego do przeglądania jednego banku używam jednego konta użytkownika a do przeglądania drugiego banku drugiego konta użytkownika. A woli ścisłości jeden domownik używa jednego konta a ja używam drugiego więc trudno o to by problemem był katalog użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zdarzyła się jednego wieczora bo tak się złożyło że ja i drugi domownik musiał skorzystać z serwisu transakcyjnego. Sytuacja zdarzyla się tylko raz ale na dwóch różnych serwisach. Nie wiem gdzie takie komunikaty w logu są, jestem mało zaawansowanym userem. Jak się uruchamia Firefoxa w terminalu? Na czym to polega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toni napisał:

Nie wiem gdzie takie komunikaty w logu są

W terminalu jako root uruchamiasz polecenie

journalctl -f

I patrzysz czy po awarii Firefoxa pojawiają się jakie komunikaty z nim związane.

3 minuty temu, Toni napisał:

Jak się uruchamia Firefoxa w terminalu?

Otwierasz terminal i wpisujesz w nim polecenie firefox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobię to, ale muszę podkreślić, że odpowiedzi nie będzie szybko bo z rzadka korzystam z banku. Z tego co zauważyłem to inne strony nie zawieszają Firefoxa ale ostatnio korzystałem głownie z Windowsa. Spróbuję monitorować sytuacje i w odpowiedniej chwili uruchomić te polecenia. Wrócę na forum i zdam relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komenda

journalctl -f

sama w sobie pokazuje komunikaty - m.in co jest nie tak?

Czyli uruchamiam Firefoxa poleceniem firefox a następnie wpisuję komende journalctl -f i niejako z powodu tych dwóch komend powinny pokazać się jakieś komunikaty , jak nie z powodu komendy firefox to z powodu komendy journalctl -f ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...