Skocz do zawartości

Dodatkowe Płyty


FC_user

Rekomendowane odpowiedzi

Spekuluje bo nie wiem ale może jest to jakieś zgrane repozytorium z wygenerownym plikiem dla yuma

To ja też troche spekulacji ;)

Sądzę, że są ludzie którzy mogą mieć np. jakieś komercyjne oprogramowanie dostarczane na CD/DVD i to jest właściwy moment, żeby to zainstalować. Oczywiście jak nie chcesz, to nie musisz, bo wiadomo, że możesz doinstalować to później.

OT: I to jest to co w linuksie lubię najbardziej: jak nie chcesz to nie musisz - zawsze jest wybór :)

 

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że są ludzie którzy mogą mieć np. jakieś komercyjne oprogramowanie dostarczane na CD/DVD i to jest właściwy moment, żeby to zainstalować.

Myślę, że tutaj masz rację, tylko chciałem się dowiedzieć coś o nich właśnie dowiedzieć, a tych, kŧórzy przypuszczają, że chciałem zainstalować Fedorę z jednej płytki CD :D:D:D informuję, że

1.mam FC na DVD :rolleyes:

2. wiem,że do instalacji Fedory są potrzebne 4 płyki CD :rolleyes:

3. swojego pierwszego Linuksa RH 6.1instalowałem z jednej płytki, ale był to rok 2001, a od tego czasu wiele sie zmieniło.

Widzę, że wiecie tyle co i ja, więc nic się wiecej nie dowiem :)

Dzięki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, po co zostawili ten ekran w firsboocie. :rolleyes:

Java i flash są dostępne w DAG. Przynajmniej ja je stamtąd ściagam. Myślę, że to jest dodatkowe oprogramowanie RH, ale nigdy nie spotkałem się z czymś takim na żadnym z mirrorów. Widzę, że wy również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...