Skocz do zawartości

Problem Z Lilo W Slacku


froziman

Rekomendowane odpowiedzi

makabra, dobrze ze po MDK i FC zdecydowalem sie jednak na VLOS/Gentoo a nie na slacka

"To, co dzieje sie tu: MAKABRA!!!!!" B) {Kazik}

Jakimś cudem moja historia jest podobna :D . Tylko, z tą różnicą, że FC3 było pierwszą dystrybucją instalowaną na "żywo", nie na VM(virtualna machina)

 

$froziman

Jeśli slack jest pierwszym twoim distro, to lepiej zmień ją na mandrake/mandrivie, fedore etc.

Zaczynaj od czegoś łatwiejszego. To tak, jak by ci dali F-16 do "ręki" i kazaliby ci go pilotować. Rozbijesz sie przy pierwszym locie na bank. Nieliczni wylądują cali :lammer:

Jeśli zaczniesz od np. mandrake 10.1 to nauczysz sie więcej(wyklikasz wszystko, ale konsoli jeśli się przymusisz to nauczysz). Nielicznym sie udaje zaczynając od slacka

Ewentualnie manuale w łape i do przodu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak po prostu idzie na łatwiznę, do tego nie myśli. Sprawdź na forum slacka jego posty. Druga sprawa że wszyscy chcą mieć wszystko na talerzu. Wiesz jak wyglądał mój początek ze slackiem??. Materiały z netu zapisane na papierze. Slacka mam do teraz obok fedory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie porównywalny początek z moim gentoo. Mam instrukcje jeszcze w szafie, nie chce ich wyrzucać. Dobrą książke bym z nich zrobił. Ale po instalacji sagema i kde nie było źle. Teraz mam gnoma i sie ciesze jeszcze bardziej. Wypróbuje xpde(taki wm opatry na xp) i VLOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...