Skocz do zawartości

Kde 3.5


!Ci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tez wlasnie czekam zeby sobie zaktualizowac.

Z tego co czytałem do dodano Superkarambę do najnowszego KDE 3.5

Tak dokladnie, na stronach kde mozna znalezc czym sie charakteryzuje nowa wersja.

 

BTW. Firefox 1.5 tez mógłby się pojawić w repo...

Heh juz zdarzylem sprawdzic jak wyglada. Niestety mam go ale nie z paczki. na pewno tez bedzie aktualizacja. Odnosze wrazenie ze pracuje wydajniej...

 

Spróbujcie zainstalować z konstrukta jest tutaj, u mnie idzie OK.

Probowalem instalowac jeszcze wersje RC1, z kompilacja wszystko poszlo ok, problemem bylo uruchomienie wykrzaczal sie podczas startu... A stabilnej wersji nie chce instaowac w ten sposob. Lepiej zaczekac na paczki bedzie mniejszy smietnik na dysku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się tylko pokaże w repozytoriach to od razu zaktualizuje

Paczki są na kde-redhat-unstable. Można je ze spokojem zainstalować, działają bezbłędnie, dostępna jest wersja 3.5.0-1.1 smile.gif Dodajcie sobie do yuma poniższe repozyturium, a zainstalujecie bez problemu:

 

[kde-redhat-unstable]

name=KDE-Redhat Unstable: Fedora-Specific

mirrorlist=http://apt.kde-redhat.org/apt/kde-redhat/fedora/$releasever/$basearch/unstable/mirrors

gpgcheck=1

gpgkey=file:///etc/pki/rpm-gpg/kde-redhat.RPM-GPG-KEY

enabled=1

 

Ładniej wygląda i szybciej działa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki, ale KDE 3.5 w FC4 oficjalnie nie będzie. Taka jest już polityka Fedory, nie ma aktualizacji "dużych" numerków. Tak więc z x.x.1 na x.x.2 nie ma problemu, ale x.1 raczej nie przejdzie. :/ Są jednak robione wyjątki, np. jest pewna szansa co do Firefoksa, choć mogą być problemy z cairo (a raczej jego braku w czwórce)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki, ale KDE 3.5 w FC4 oficjalnie nie będzie. Taka jest już polityka Fedory, nie ma aktualizacji "dużych" numerków. Tak więc z x.x.1 na x.x.2 nie ma problemu, ale x.1 raczej nie przejdzie. :/ Są jednak robione wyjątki, np. jest pewna szansa co do Firefoksa, choć mogą być problemy z cairo (a raczej jego braku w czwórce)...

Hmmm no to chyba faktycznie pobawie sie ta wersja z repo unstable...

Z firefoxem juz nie ma takie problemu duzo latwiej zaktualizowac, ale KDE zeby nie nasmiecic to fajnie by bylo z paczuszki miec wszystko sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może źródła KDE 3.5 + checkinstall? Pytanie tylko, jak szybki masz komputer

No to odczekanie z kompilacja nie jest problemem. Komp w ciagu dnia chodzi dosyc dlugo wiec w tym problemu nie ma. No mysle ze jeszcze nad konstruct oraz najbardziej nad tym paczkami z repo unstable jak pisalem wczesniej. Pewnie to bedzie wersja RC1 ale chyba nie za wiele tam bylo bledow(albo wcale) skoro tak szybko wyszla wersja stabilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kde-redhat-unstable]
name=KDE-Redhat Unstable: Fedora-Specific
mirrorlist=http://apt.kde-redhat.org/apt/kde-redhat/fedora/$releasever/$basearch/unstable/mirrors
gpgcheck=1
gpgkey=file:///etc/pki/rpm-gpg/kde-redhat.RPM-GPG-KEY
enabled=1

 

stworzylem taki plik w /etc/yum.repos.d cz.

zapodalem yum update (mam kde 3.4)...

 

i nic nie znajduje! ??

 

ktos wie o co chodzi?

 

 

!!!!!!! Moja glipota, nie dopisalem literki o w repo wink.gif !!!!!!

 

sciąga sie...

Edytowane przez lysyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...