Skocz do zawartości

Pytania Feodory Na Hyde Paku


dj_oko

Jak bardzo dziwne wydają się wam pytania Feorody?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo dziwne wydaj? si? wam pytania Feorody?

    • Nie s? dziwne
      1
    • Nieco dziwne
      4
    • Dziwne
      5
    • Bardzo dziwne
      4
    • Strasznie dziwne
      6
    • O matko, ale dziwne
      3
    • No to, jak to w koo?cu jest z tym trójk?tem Bermudzkim, co?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Darować sobie złośliwości? Buuuuu, rozczarowałeś mnie... wink.gif A teraz poważnie: Mi się wydają strasznie dziwne. Same wątki nie, bo generalnie sam interesuję się takimi rzeczami jak np. Strefa 51, Echelon i inne teorie spiskowe oraz fantastyka naukowa, szczególnie pod kątem cyberpunku. Problem w tym, że on przegina. Dziwne wydają mi się jego posty i wypowiedzi. A raczej lekko przerażające. Ma wpisaną datę urodzenia przed 15 laty. Ja daję mu góra 10 - nie po to, żeby gościa obrazić, ale dlatego, że przerażające wydają mi się takie wypowiedzi z ust piętnastolatka... Kiedy czytam niektóre jego posty mam przed oczami obraz dzieciaka tupiącego nóżkami... Mam wrażenie, że koleś za dużo naoglądał się filmów SF (w szczególności Gwiezdnych Wojen) i nie potrafi oddzielić ich od rzeczywistości. Mam tylko nadzieję, że czynnikiem, który mu to uniemożliwia jest wiek...

Jeszcze bardziej, z perspektywy daty urodzenia wpisanej w profilu, przeraża mnie jego gramatyka... To woła o pomstę do nieba, ale to chyba oddzielny temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy demokrację, panuje wolność słowa. Użytkownik fedora nikogo nie obraził ani nie łamie prawa. Jego poglądy (pytania) są infantylne a gramatyka/ortogrfia przypawia mnie o migotanie przedsionków, ale każdy jest jaki jest. Nie trzeba czytać, można olać. Jeśli sytuacja będzie powtarzała się z częstotliwością uniemożliwiającą normalne korzystanie z forum, wtedy można pomyśleć o usunięciu konta, ale kochani, czy w tej chwili naprawdę jest czym się emocjonować?

 

Orkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić żadnej afery wokół jego pytań. Myślę, ze one nikomu za bardzo nie przeszkadzają, po prostu jestem ciekaw opinii innych userów.

 

Jestem przeciwny "kneblowaniu" innych, uwierzcie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darować sobie złośliwości? Buuuuu, rozczarowałeś mnie... wink.gif A teraz poważnie: Mi się wydają strasznie dziwne. Same wątki nie, bo generalnie sam interesuję się takimi rzeczami jak np. Strefa 51, Echelon i inne teorie spiskowe oraz fantastyka naukowa, szczególnie pod kątem cyberpunku. Problem w tym, że on przegina. Dziwne wydają mi się jego posty i wypowiedzi. A raczej lekko przerażające. Ma wpisaną datę urodzenia przed 15 laty. Ja daję mu góra 10 - nie po to, żeby gościa obrazić, ale dlatego, że przerażające wydają mi się takie wypowiedzi z ust piętnastolatka... Kiedy czytam niektóre jego posty mam przed oczami obraz dzieciaka tupiącego nóżkami... Mam wrażenie, że koleś za dużo naoglądał się filmów SF (w szczególności Gwiezdnych Wojen) i nie potrafi oddzielić ich od rzeczywistości. Mam tylko nadzieję, że czynnikiem, który mu to uniemożliwia jest wiek...

Jeszcze bardziej, z perspektywy daty urodzenia wpisanej w profilu, przeraża mnie jego gramatyka... To woła o pomstę do nieba, ale to chyba oddzielny temat....

A co do gramatyki/ortografi właśnie to samo co na lekcji z dyktant nazbierało mi się chyba 20 dwój

a na wet jak bym się w ciekł to i tak w zadaniu domowym mam 66 błędów.Ja nie mam tendencji despotycznych ani się nie naoglądałem tak dużo Gwiezdnych Wojen.Ja żartowałem w tych postach

a wy myślicie że mam zamiar szerzyć jakieś zepsute ideologie.Nie jestem jakimś radykałem

ani despotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przyznaj: Czy będąc na naszym miejscu traktował byś siebie poważnie?? Czekam na twoją odpowiedź.

 

Co do żartów, to po pewnym czasie nawet najlepszy zaczyna drażnić. Poza tym, łamiesz notorycznie zasady forum, więc nie dziw się komentarzom. Tu nie chodzi tylko o twoje "gwiezdno wojenne" posty, ale o niekożystanie z wyszukiwarki, bezmyślne wklejanie całych plików na forum i tym podobne "wpadki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darować sobie złośliwości? Buuuuu, rozczarowałeś mnie... wink.gif A teraz poważnie: Mi się wydają strasznie  dziwne. Same wątki nie, bo generalnie sam interesuję się takimi rzeczami jak np. Strefa 51, Echelon i inne teorie spiskowe oraz fantastyka naukowa, szczególnie pod kątem cyberpunku. Problem w tym, że on przegina. Dziwne wydają mi się jego posty i wypowiedzi. A raczej lekko przerażające. Ma wpisaną datę urodzenia przed 15 laty. Ja daję mu góra 10 - nie po to, żeby gościa obrazić, ale dlatego, że przerażające wydają mi się takie wypowiedzi z ust piętnastolatka... Kiedy czytam niektóre jego posty mam przed oczami obraz dzieciaka tupiącego nóżkami... Mam wrażenie, że koleś za dużo naoglądał się filmów SF (w szczególności Gwiezdnych Wojen) i nie potrafi oddzielić ich od rzeczywistości. Mam tylko nadzieję, że czynnikiem, który mu to uniemożliwia jest wiek...

Jeszcze bardziej, z perspektywy daty urodzenia wpisanej w profilu, przeraża mnie jego gramatyka... To woła o pomstę do nieba, ale to chyba oddzielny temat....

A co do gramatyki/ortografi właśnie to samo co na lekcji z dyktant nazbierało mi się chyba 20 dwój

a na wet jak bym się w ciekł to i tak w zadaniu domowym mam 66 błędów.Ja nie mam tendencji despotycznych ani się nie naoglądałem tak dużo Gwiezdnych Wojen.Ja żartowałem w tych postach

a wy myślicie że mam zamiar szerzyć jakieś zepsute ideologie.Nie jestem jakimś radykałem

ani despotą.

Zauważ, ze nikt cię tu o nic nie posądzał.

BTW, jak zagłosowałeś w ankiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze traktuje się powaznie

W tym momencie to oznacza tyle, że jesteś niepoważny

zaznaczyłem opcje są poważne

Super. Nie mam więcej pytań...

Przynajmniej na razie ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT

1. Nie chcę tą sonda nikogo obrazic

Gdybym ja założył ten temat od razu pomyślałbym, że kogoś nim obrażam. Nie tylko kogoś innego, trzeba mieć szacunek do samego siebie.

Z psychologicznego punktu widzenia to bardzo subtelna wymiana zdań z prostej przyczyny: każde wypowiedziane słowo jest wypowiedziane "przeciw komuś innemu". Sam widzisz, że chcąc mówić o sobie porównałem nie tlyko siebie, ale nas do innego użytkownika - przykro mi, inaczej się nie da - to nie niezręczna sytuacja.

2. Jakiekolwiek złośliwe komentarze prosze sobie  podarować
Przykro mi, gdyby mnie było na to stać, powstrzymałbym się przed odpowiedzią na poprzednie pytanie.

3. Sam lubie zadawać takie pytania
Także lubię, ale od tego mamy inne fora!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...