Skocz do zawartości

Pytania Feodory Na Hyde Paku


dj_oko

Jak bardzo dziwne wydają się wam pytania Feorody?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo dziwne wydaj? si? wam pytania Feorody?

    • Nie s? dziwne
      1
    • Nieco dziwne
      4
    • Dziwne
      5
    • Bardzo dziwne
      4
    • Strasznie dziwne
      6
    • O matko, ale dziwne
      3
    • No to, jak to w koo?cu jest z tym trójk?tem Bermudzkim, co?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

A o prędkości nadświetlnej pisze też w podręcznikach wydawnictwa zamkor i w wielu innych.a przecież można wykorzystać napęd ktury się posługuje nadprzestrzenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aż z miłą chęcią włączę się do dyskusji... jadymy...

 

Ale  mi chodzi o prędkość  światła nawet wam się nichce przeczytać o co mi chodzi ja twierdziłem że da się osiągnąć prędkość większą niż światło a wy że nie a okazało się że tak  po artykule w onecie gdzie było napisane że śwaitło może osiągnąć większą prędkość niż 3000 000km/si ja miałem racje nie teorie Fizyczne.
Zacznijmy od tego, że:

1. co to za jednostka km/si - ok rozumiem, walnęło ci się źle w klawiaturę i miało być km/s

2. jakie 3 000 000 km/s? z tego co mnie uczono, to zawsze prędkość światła była określona jako 300 000 km/s a tak gwoli ścisłości to prawidłowo podawana powinna być w m/s czyli 300 000 000 m/s

 

 

Prędkość nadświetlna - jest na obecną chwilę jedynie teorią, która nie ma pokrycia w rzeczywistości... żaden z krajów na całym globie nie ma aktualnie odpowiednich funduszy i technologii, aby zbudować silnik wykorzystujący neutrony jako napęd, bo nie mamy wiedzy jak z niczego wytwrzać neutrony, lub jak tworzyć je tak aby źródł z którego były tworzone, było dalej stabilne i nie ulegało zbyt szybkiemu rozpadowi.

 

No i na koniec: Beam me up mister Spock!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być 300 000km/s a zobaczycie wykształce się na Fizyka.Prace magisterskie . dyplomowe to nie to co doświadczenie.Jedynie w doświadczeniu można wykazać że coś jest prawidłowe.Mówiłem już

trzeba wykorzystać zjawisko anichilacji i prędkość nadświetlna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...