Skocz do zawartości

Pytania Feodory Na Hyde Paku


dj_oko

Jak bardzo dziwne wydają się wam pytania Feorody?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo dziwne wydaj? si? wam pytania Feorody?

    • Nie s? dziwne
      1
    • Nieco dziwne
      4
    • Dziwne
      5
    • Bardzo dziwne
      4
    • Strasznie dziwne
      6
    • O matko, ale dziwne
      3
    • No to, jak to w koo?cu jest z tym trójk?tem Bermudzkim, co?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Feodora i ty twierdzisz, że znasz teorię względności tak? no to gratuluję... eh... wysłałbym ciebie w takim statku... miły by to był widok.

nie ma sprawy w ciągu 10 lat zbuduje napęd i odpowiedni statek tylko daj mi kase ale nie zrobie tego.

Póki nie skończe szkoły.I po szkończeniu szkoły zajme się projektowaniem statku i napędu.A OTW

jest jedną wielką bzdórą i nie zgodną z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... nie ma sensu taka rozmowa. Ja mam tylko nadzieję, że ty poprostu robisz sobie z nas jaja. Bo myśl, że ty taki jesteś naprawdę i nie piszesz tego z pogryzionego komputera w szpitalu psychiatrycznym przyprawia mnie o dreszcze...

Wracam do trybu "nie karmić trola". Po co ja w ogóle z tego trybu wychodziłem?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... nie ma sensu taka rozmowa.

z tego zalozenia wyszedlem juz dawno wink.gif moglbym wytknac feodorze wszystkie bledy, a takze niekompletnosc poszczegolnych teorii na ktore sie powoluje, nastepnie mu to wyjasnic (co zajeloby wiele postow i czasu), jednak zauwazylem ze do takiej nauki jeszcze nie dojrzal, co widac w wypowiedziach:

nie ma sprawy w ciągu 10 lat zbuduje napęd i odpowiedni statek tylko daj mi kase
n/c wink.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos prędkości światła. Tylko proszę nie rzucać sie na mnie z kłami i pazurami.

Przypominam sobie teorię na temat fal świetlnych których prędkość sie sumuje, to jakieś proste prawo nakładania sie fal, nie znam tylko słowa. I o ile mnie pamięć nie myli to w taki sposób możliwe jest albo osiągnięcie albo pobicie prędkości...

 

Czy ktos o tym słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interferencja? No tak, to by było ok. Tylko chyba muszą trafić na siebie te fale w odpowiednich fazach (żeby sie nie wygasić) czy jakoś tak? Przynajmniej tak to zapamiętałem z fizyki na poziomie podstawowym smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o OTW to tylko matematyczna część jest bzdurą.Jeśli chodzi o interferencje na pewno

muszą zajść bardzo sprzyjające warunki aby za pomocą nakładania się fal przekroczyć prędkość

światła.Czyli musi zajśść takie nakładanie się fal jak nie raz muwimy jak różni ludzie mówią o różnym tonie i w różnym czasie ale nie w dóżym odstępie czasowym,to następuje maksymalne wzmocnienie

fal.NP: aby nadać większą prędkość statkowi kosmicznemu niż światło trzeba wykorzystać zjawisko anichilacji.Nic prostszego,a zmatematycznej części STW i OTW prawdziwe jesttylko równanie Einsteina

i wzór E=m*c(do kwadratu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o OTW to tylko matematyczna część jest bzdurą.Jeśli chodzi o interferencje na pewno

muszą zajść bardzo sprzyjające warunki aby za pomocą nakładania się fal przekroczyć prędkość

światła.Czyli musi zajśść takie nakładanie się fal jak nie raz muwimy jak różni ludzie mówią o różnym tonie i w różnym czasie ale nie w dóżym odstępie czasowym,to następuje maksymalne wzmocnienie

fal.NP: aby nadać większą prędkość statkowi kosmicznemu niż światło trzeba wykorzystać zjawisko anichilacji.Nic prostszego,a zmatematycznej części STW i OTW prawdziwe jesttylko równanie Einsteina

i wzór E=m*c(do kwadratu).

... a kogut znosi jajka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interferencja? No tak, to by było ok. Tylko chyba muszą trafić na siebie te fale w odpowiednich fazach (żeby sie nie wygasić) czy jakoś tak? Przynajmniej tak to zapamiętałem z fizyki na poziomie podstawowym smile.gif

interferencja, no właśnie smile.gif dzięki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o OTW i STW słyszałem też o M-teori i W-terio poucz się lepiej Fizyki każdy punkt materialny może osiągnąć  prędkość  wyższą od światła.NP:Fizyk Neimz  przesłał encyklopedie z 5 szybkością światła.

Więc najmądrzejszy facet z fizyki w moim miescie się myli. Możliwe.

Tylko rozsądek mi podpowiada, aby słuchać fizyka, który wykładał na PW niż pietnastolatka niepotrafiącego wypowiedzieć się bez stosu błedów ortograficznych i niewspominając już o niedorzecznościach jak budowanie statku kosmicznego.

 

PS. Dołączam się do prośby o zamknięcie albo usunięcie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wyniosłem o informacje Fizyku Niemze z discovery Science.Na początek Rakieta po tym Statek to jest proste.To wcale nie jest takie trudne.A właśnie mój nauczyciel Fizyki i jeszcze dwóch Fizyków popiera to że można osiągnąć większą prędkość niż światło.Takie sformułowanie jest chyba w Książce do nauki Fizyki w liceum klasie 1 wydawnictwa zamkor.ten drugi Fizyk to wykładowca w Liceum a drugi w Politechnice Krakokowskiej.A nie ma żeczy niemożliwych do zrobienia człowiekowi tylko się nie chce-A.Eistein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wzór E=m*c(do kwadratu).

Kwadrat można zapisać jako ^2 i większość osób powinna wiedzieć o co chodzi.

Ten wzór Einsteina jest prawdopodobnie nieprawdziwy i został wprowadzony "do obiegu" dla zmylenia niemców przy pracach nad energią jądrową(to teorie z najnowszych opracowań fizycznych). Ale to nieważne...

 

 

ZAMKNĄĆ i WYWALIĆ ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...