Skocz do zawartości

Pytania Feodory Na Hyde Paku


dj_oko

Jak bardzo dziwne wydają się wam pytania Feorody?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo dziwne wydaj? si? wam pytania Feorody?

    • Nie s? dziwne
      1
    • Nieco dziwne
      4
    • Dziwne
      5
    • Bardzo dziwne
      4
    • Strasznie dziwne
      6
    • O matko, ale dziwne
      3
    • No to, jak to w koo?cu jest z tym trójk?tem Bermudzkim, co?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wmiędzyczasie zostałem wyrzucony z Forum.mandriva.pl

 

To jest cytat ze strony feodory... mówiąc krótko - mówi wiele o userze... Po prostu nie karmić:]

Proszę. Nie obgadujcie kogoś tak ... W ogóle mi się nie podoba ten wątek!

Regulamin Forum:

§3

1.Kategorycznie, pod rygorem usunięcia, zabrania się umieszczania na Forum treści:

...

d.szykanujących lub w inny sposób dotykających moralnie inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol... przepraszam ale czy ja kogoś obgaduję? Mówię po prostu co ma na stronie wikipedysty (utworzonej przez siebie!) i komentuję jak się to ma do naszego forum... Po drugie chyba feodora sam sobie zasłużył na takie traktowanie, chociażby po części (w killfile jest napisane - jeśli coś zrobisz źle, nie miej pretensji że inni cię lekceważą)... A po trzecie jeśli uważasz że kogoś obrażam, i jeśli ktoś czuje się przeze mnie obrażony, to przepraszam, bo nie chcę nikogo szykanować ani dotykać moralnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi się nie podoba ten wątek!

Mi także..

Może by tak go po prostu zamknąć, skasować czy jeszcze inne rozwiązanie?

Choć może ta dyskusja jest owocna. Dla mnie była dzięki wypowiedzi _PaTa, ale mimo wszystko korci niektórych do obrażania tego gościa.

 

lol... przepraszam ale czy ja kogoś obgaduję? Mówię po prostu co ma na stronie wikipedysty (utworzonej przez siebie!) i komentuję jak się to ma do naszego forum... Po drugie chyba feodora sam sobie zasłużył na takie traktowanie, chociażby po części (w killfile jest napisane - jeśli coś zrobisz źle, nie miej pretensji że inni cię lekceważą)... A po trzecie jeśli uważasz że kogoś obrażam, i jeśli ktoś czuje się przeze mnie obrażony, to przepraszam, bo nie chcę nikogo szykanować ani dotykać moralnie. Pozdrawiam.

Adios ma rację.

Tak obgadujesz.

A kogo to obchodzi co napisane na stronie. Obgadujesz go i kropka.

Nikt nie zasłużył sobie na takie traktowanie, a tym bardziej na bana.

Regulamin forum tutaj jest ważniejszy niż RTFM. Swoją drogą oni tam chyba mieli na myśli inną formę lekceważenia, bo jakby to odebrali to tak jak Ty to napisaliby: "jeżeli nie przestrzegasz regulaminu nie dziw się, że ktoś odpowie w chamski i bezczelny sposób" (swoją drogą tym tokiem myślenia powieniem Cię dokładnie tak samo potraktować.)

 

Tak czuję się obrażony i pokrzywdzony. Skoro nie chesz to po prostu tego nie rób!

 

A wracając do Ciebie Feodora:

Po pierwsze nie jestem trolem,po drugie jestem najlepszy z rocznika 1991 roku z mojej szkoły fizyki.To

wy się pouczcie Fizyki.

Widzisz ja jestem najgłpszym osobnikiem w szkole ze swojego rocznika i prawdopodbnie wszystkich innych też, a być może pod tym względem zajmuję jakąś znaczącą pozycję w tym kraju. Jednak nie dziw się, że wszyscy są delkatnie mówiąc "zdziwieni", gdyż jak mnie uczył mój psor od informatyki: "Żadna cząstka materialna nie może osiągnąć prędkości światła. Jest to niemożliwe.". I choć masz rację powinienem pouczyć się fizyki to nie powienieneś mówić o swoich dobrych osiągnięciach a w innym temacie robić błąd w elementarnych sprawach. Hmmm... Choć możliwe, że nie słyszałeś jeszcze o "Szczególnej Teori Względności" A. Einsteina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wracając do Ciebie Feodora:

Po pierwsze nie jestem trolem,po drugie jestem najlepszy z rocznika 1991 roku z mojej szkoły fizyki.To

wy się pouczcie Fizyki.

Widzisz ja jestem najgłpszym osobnikiem w szkole ze swojego rocznika i prawdopodbnie wszystkich innych też, a być może pod tym względem zajmuję jakąś znaczącą pozycję w tym kraju. Jednak nie dziw się, że wszyscy są delkatnie mówiąc "zdziwieni", gdyż jak mnie uczył mój psor od informatyki: "Żadna cząstka materialna nie może osiągnąć prędkości światła. Jest to niemożliwe.". I choć masz rację powinienem pouczyć się fizyki to nie powienieneś mówić o swoich dobrych osiągnięciach a w innym temacie robić błąd w elementarnych sprawach. Hmmm... Choć możliwe, że nie słyszałeś jeszcze o "Szczególnej Teori Względności" A. Einsteina.

Słyszałem o OTW i STW słyszałem też o M-teori i W-terio poucz się lepiej Fizyki każdy punkt materialny może osiągnąć prędkość wyższą od światła.NP:Fizyk Neimz przesłał encyklopedie z 5 szybkością światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale o ile pamiętam te teorie są hipotetyczne i opierają się na cząstkach elementarnych co do których są wątpliwości czy w ogóle istnieją. Ja może przytoczę tu ciekawy cytat który bardzo dobrze ma się do tematu:P - "Nieważne jak jak szybko porusza się światło, gdy dotrze na miejsce odkryje że ciemność była pierwsza i już na niego czeka." smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że te teorie są hipotetyczne.Każdy statek jeśli mają opowiedni napęd może lecieć z prędkością

większą niż prędkość światła w próżni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...