Skocz do zawartości

Pytania Feodory Na Hyde Paku


dj_oko

Jak bardzo dziwne wydają się wam pytania Feorody?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo dziwne wydaj? si? wam pytania Feorody?

    • Nie s? dziwne
      1
    • Nieco dziwne
      4
    • Dziwne
      5
    • Bardzo dziwne
      4
    • Strasznie dziwne
      6
    • O matko, ale dziwne
      3
    • No to, jak to w koo?cu jest z tym trójk?tem Bermudzkim, co?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no właśnie --Resize_Images_Alt_Text--

wszystko z teori z OTW jest prawidłowe oprócz stwierdzenia że nie da sięosiągnąć prędkości większej niż prędkość światła a bzdurą sąteż różnorakie wzory oprócz równania Einsteina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalić ten temat w cholerę!

niezauważyłeś może że to nie forum dla fizyków?? weź sobie poszukaj jakieś takie i tam gadaj o statkach, teoriach i trójkątach bermudzkich ! chyba większości osób tutaj nieobchodzi czy einstein miał rację czy nie bo i tak każdego dnia wstanę rano, umyje się i pójdę do szkoły a potem wrócę i niezmieni tego że w trójkącie bermudzkim jakieś pole się załamuje czy też prędkość światła poswstaje tak czy inaczej.

a tobie radzę zapisać się na jakiś kurs poprawnej pisowni a nie bawienie się w discovery channel

 

btw aż mi się niechce wierzyć że jeśli ktoś "zna" dobrze fyzkę żeby nierozumiał co do niego piszą(coś odnośnie tego tematu http://forum.fedora.pl/index.php?showtopic=10706)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalić ten temat w cholerę!

niezauważyłeś może że to nie forum dla fizyków?? weź sobie poszukaj jakieś takie i tam gadaj o statkach, teoriach i trójkątach bermudzkich ! chyba większości osób tutaj nieobchodzi czy einstein miał rację czy nie bo i tak każdego dnia wstanę rano, umyje się i pójdę do szkoły a potem wrócę i niezmieni tego że w trójkącie bermudzkim jakieś pole się załamuje czy też prędkość światła poswstaje tak czy inaczej.

a tobie radzę zapisać się na jakiś kurs poprawnej pisowni a nie bawienie się w discovery channel

 

btw aż mi się niechce wierzyć że jeśli ktoś "zna" dobrze fyzkę żeby nierozumiał co do niego piszą(coś odnośnie tego tematu http://forum.fedora.pl/index.php?showtopic=10706)

Wyluzuj

Wolność słowa, a temat jest w miejscu gdzie powinien być. Jak sie nie podoba to nie czytaj i nie dopisuj takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj

Wolność słowa, a temat jest w miejscu gdzie powinien być. Jak sie nie podoba to nie czytaj i nie dopisuj takich rzeczy.

Popieram. ;-)

Lepiej udowdnić mu, że gada głupoty niżwybuchać agresją. A temat chcę zamknąć nie daltego, że nie zgadzam się z jego zdaniem, tylko dlatego, że wątek ten jest centrum trollingu całego forum, a jestem na nim od FC1 i przeczytałem dużo tematów. :-)

Za samą nazwę powinno się ten wątek wywalić badź chociaż zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej udowdnić mu, że gada głupoty niżwybuchać agresją.

u mnie feodora nie wywoluje agresji tylko politowanie, jego teorie sa po prostu smieszne i niedorzeczne, a najgorsze ze powoluje sie na naukowcow,

 

niestety ze wzgledu na to ze ma on 15 lat i nie przerobil jeszcze rachunki rozniczkowego i calkowego, nie jestem w stanie wyjasnic mu jak bardzo sie osmiesza piszac o fizyce, pomimo iz mam wystarczajaca wiedze zeby to zrobic,

 

ponadto czytalem inne temety w ktorych sie udzielal i widze ze kompletnie nie czyta co inni mu pisza, wiec wypisanie mu dowodow matemetycznych slusznosci pewnych wzoro bedzie tylko strata mojego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno na usuwanie tematu - na to był czas tuż po jego założeniu. Teraz, skoro już jest, trzeba dać feodorze szansę obrony. Chyba, że on sam zażyczy sobie usunięcia wątku. Spójrzmy na to w ten sposób: posty feodory świadczą w jakiś sposób o nim* ( *dobra, zakładam tzw. atrybucję wewnętrzną, ale na forum jesteśmy na to skazani - tutaj w większości po prostu "jesteśmy tym, co mówimy" ). To samo tyczy się wszystkich pozostałych użytkowników. Dojrzałość tego forum i jego klimat to w dużej mierze zasługa tego, iż nie jest ono przesadnie redagowane. Nie ma tu też instytucji "purgatory", czy innego "śmietnika" i to też bardzo dobrze - dzięki temu nikt nie może być napiętnowany, żadna opinia nie jest odgórnie klasyfikowana i przedstawiana, jako bełkot. Oznacza to również, że mówimy coś, a potem.. cóż, musimy z tym żyć. smile.gif

Mam nadzieję, że ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie.

 

PS: Są takie sytuacje, kiedy chciałoby się być moderatorem - ta do nich nie należy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sobie teorię na temat fal świetlnych których prędkość sie sumuje, to jakieś proste prawo nakładania sie fal, nie znam tylko słowa. I o ile mnie pamięć nie myli to w taki sposób możliwe jest albo osiągnięcie albo pobicie prędkości...

Oj ja cieniutki jestem z fizyki , ale coś kiedyś słyszałem o falach “przyciągania (podobnych chyba do ziemskiego ale nie magnetycznych i nie świetlnych jakieś zjawisko jest na tym oparte chyba teoria 'Cornolisa' )”

że jak to okiełznają to będzie niezła rewolucja , możliwość nie tłumiących się fal rozchodzących się w wszechświecie (tylko nie mogę nazwy przypomnieć sobie )

 

mogę pisać straszne bzdury bo to było podane jako ciekawostka ( nawet nie czuję tematy jak opisać przyciąganie ziemskie w równaniach fali )

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ze wzgledu na to ze ma on 15 lat i nie przerobil jeszcze rachunki rozniczkowego i calkowego, nie jestem w stanie wyjasnic mu jak bardzo sie osmiesza piszac o fizyce, pomimo iz mam wystarczajaca wiedze zeby to zrobic,

 

Ważniejsze są dowody eksperymentalne niż matematyczne.A dowody eksperymentalne świadczą o

niezgodności OTW z prawdą.a co do tych fal jaro33 to są hyba membrany które grgają w wechświecie,

chyba tam gdzie drgają rozmiary Wszechświata są strasznie małe dlatego na razie trudno wykazać słuszność M-teori.Wcześniej istniały jednak zistały zbyt pochopnie odrzucone teorie o Super Grawitacji.W dziszejszej Fizyce prawdą są jedynie Teoria Kwantowa Maxa Plancka a wszystkie inne teoriesą też z są zgodne z eksperymentami.Tylko OTW i STW są niezgodne z obserwacjami i eksperymentami.Najlepszą teorią zbliżającą się do ideału to Teoria Wszystkiego czyli TOE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej udowdnić mu, że gada głupoty niżwybuchać agresją.

u mnie feodora nie wywoluje agresji tylko politowanie, jego teorie sa po prostu smieszne i niedorzeczne, a najgorsze ze powoluje sie na naukowcow,

[ciach]

ponadto czytalem inne temety w ktorych sie udzielal i widze ze kompletnie nie czyta co inni mu pisza, wiec wypisanie mu dowodow matemetycznych slusznosci pewnych wzoro bedzie tylko strata mojego czasu

Nie mówiłem o Tobie perl.

Mi jest także przykro.. Ale przyjdzie i czas na niego kiedy dorośnie i nauczy się wielu rzeczy. Będzie mu wstyd za swoje wątki zupełnie tak jak mi za swoje pierwsze.

 

Jemu trzeba udowodnić przede wszystkim to, że zachowuje się jak dzieciak, a dopiero później jego teorie fizyczne. ;-)

 

Najciekawsze jest to, że podobno całą OTW rozumie niewiele osób na świecie, a on chce ją obalić. Nie to, żebym wątpił w jego możliwości ale po prostu w to wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałem się już wypowiadać w tym temacie, ale:

Potwierdzam zdanie Perla.

 

Jest młody i pyszny. Też taki byłem w wieku 15 lat, np. zacytuję siebie na tym forum.

Będą mnie chwalić ludy całej ziemi tongue.gif

 

Odnosiło się to do znalezionego wyniku w Google smile.gif Teraz zmieniłem nastawienie do pewnych spraw i jeszcze jedno. Nie jestem już anonimową osobą w internecie. Z tego też trzeba sobie zdać sprawę...

 

Poza tym tylko Matematyka cię nie okłamie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...