Skocz do zawartości

Pytania Feodory Na Hyde Paku


dj_oko

Jak bardzo dziwne wydają się wam pytania Feorody?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo dziwne wydaj? si? wam pytania Feorody?

    • Nie s? dziwne
      1
    • Nieco dziwne
      4
    • Dziwne
      5
    • Bardzo dziwne
      4
    • Strasznie dziwne
      6
    • O matko, ale dziwne
      3
    • No to, jak to w koo?cu jest z tym trójk?tem Bermudzkim, co?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ilu zdążyło mnie oczernić że nie umiem Fizyki na przkład    Perl oczernił mnie też Coppertop.

Żądam uznania przez tych userów tego co mówiłem.Ja miałem racje.  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif

czlowieku, Ty nie znasz zupelnie podstaw Fizyki, a zaczynasz mowic o teoriach ktore narazie sa w fazie rozwoju,

 

jestem magistrem fizyki na UMK w Toruniu i dokladnie jestem zorientowany w temacie,

 

zeby poprawic wszystkie bledy myslowe ktore popelniles, zmarnowalbym mnóstwo czasu, a Ty bys tego w ogole nie zrozumial bo nie masz podstaw matematycznych,

 

musialbym zaczac od wytlumaczenia Ci rachunku calkowego i rozniczkowego (ze szczegolnym uwzglednieniem pochodnych czastkowych), potem wszystkich praw zapisanych przy pomocy tego rachunku (bo to co masz w gimnazjum to tylko ostateczne wzory wyprowadzone dla SZCZEGOLNYCH przypadkow - i pewnie dlatego Twoj malutki umysl uwaza ze te wzory nie sprawdzaja sie w doswiadczeniu),

 

powiem tylko : NIE MIALES RACJI W ZDANYM TEMACIE KTORY CZYTALEM z TWOIM UDZIALEM i sie nie kloc i mnie nie obrazaj, bo wystapie oficjalnie do administratorow o wyciagniecie wobec Ciebie konsekwencji dry.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To temat ważny pokazał że Fizycy się mylili a ja mam racje

No comments

Poniżaliście mnie uważając że jestem głupi

Oj, Feodorciu ja nie zamierzam przestać uważać Cię za głupiego. Co do poniżania to sam sobie na to zasłużyłeś (i tego też nie zaprzestałem tylko... powiedzmy, że zawiesiłem). Zbanujcie wreszcie tego trola... błagam. Przecież to nie jest trudne!

jestem od wasz mądrzejszy.

Od nasz...ego czego?? tongue.gif

 

Resztę skomentował Perl w sposób świetny więc ja sobie daruję, jeszcze tylko jedno:

oczernił mnie też Coppertop. Żądam uznania przez tych userów tego co mówiłem

nie - i tyle miałem do powiedzenia na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, serio go musicie traktować tak poważnie?

Wręcz przeciwnie, ale szlak mnie trafia jak pomyślę, że można by mu po prostu wlepić bana i BYŁBY ŚWITY SPOKÓJ. Ale nie... A później mi niektórzy mówią, że to ja jestem beee bo chcę niewinnego, biednego feodorę zbanować a to by było sprzeczne z prawem do wolności słowa... Kurde! Toż to jakaś paranoja. Ogólnie przestało mnie nawet obchodzić, czy koleś (_na prawdę_ → naprawdę) ORT jest tak upośledzony, czy robi sobie z nas jaja - należy go zbanować i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o prędkość światła nawet wam się nichce przeczytać o co mi chodzi ja twierdziłem że da się osiągnąć prędkość większą niż światło a wy że nie a okazało się że tak po artykule w onecie gdzie było napisane że śwaitło może osiągnąć większą prędkość niż 3000 000km/si ja miałem racje nie teorie Fizyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh widze ze przyda sie troche wytlumaczenia z Fizyki, bo nie dadza mi spokoju "feodory" wink.gif

 

dla przykladu wezmy ostatni watek o predkosci swiatla:

http://wiadomosci.onet.pl/1323215,16,item.html

takich artykowlow jest wiele i dotycza nie tlyko swiatla ale rowniez czastek elementarnych,

 

jednak tytuly ktore czytacie to taki fizyczny marketing, zorientowani w temacie fizycy nie lapia sie na takie teksty, to ze cos zostalo opublikowane w "Science", nie oznacza ze jest prawdziwe:

1. po pierwsze jest to tylko znak ze ktos wykonal jakies doswiadczenie i sprobowal je wyjasnic

2. po publikacji czeka sie jak inne uniwersytety, korzytajac z procedury tego doswiadczenia ja potwierdza (WIELOKROTNIE bywalo ze niestety na tym etapie, wielu naukowcow zegnalo sie ze swoja kariera rozdmuchana w prasie i na "Discovery" - ulubionym kanale "feodorowcow")

3. nastepnie rozpoczynaja sie naukowe prace na roznych uniwersytetach przerabiajace to zjawisko/doswiadczenie - powstaje wiele doktoratow, prac magisterskich itp. (jednak nawet na tym etapie mozna dosjsc ze teoria ktora byla maglowana i uznana za dobra, nagel okazuje sie falszem, tak bylo z "Teoria Strun" - obecnie (od ok 5 lat) uwazana w kosmologii za nieprawidlowa)

 

wracajac do predkosci swiatla to dobrze wyjasnia to komentarz do powyzszego artykulu:

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,19949300...34,0,forum.html

 

trzeba odroznic "triki" - ktorymi posluguja sie fizycy/mechanicy/inzynierowie od wielkosci rzeczywistych,

 

w tym przypadku, zgodnie z teoria, nic nie moze byc szybsze od predkosci swiatla (LINEARNEJ PREDKOSCI)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że taki ze mnie fizyk jak z koziej d*py trąbka, ale mam wrażenie, że Ty, Foedorciu mówiłeś o statku kosmicznym a nie o falach świetlnych czy cząstkach elementarnych. Ja tu widzę pewną róznicę. Jeśli jej nie ma to proszę Perla o wytknięcie mi błędu - nie omieszkam się skajać tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że taki ze mnie fizyk jak z koziej d*py trąbka, ale mam wrażenie, że Ty, Foedorciu mówiłeś o statku kosmicznym a nie o falach świetlnych czy cząstkach elementarnych. Ja tu widzę pewną róznicę. Jeśli jej nie ma to proszę Perla o wytknięcie mi błędu - nie omieszkam się skajać tongue.gif

nie musisz sie kajac, bo feodora napisal nie precyzyjnie, z tego co go zrozumailem chial pracowac nad napedem takiego statku,

 

po pierwsze prace nad roznymi typami napedow statkow kosmicznych rozpoczely sie krotko po drugiej wojnie swiatowej (czyli juz prace trwaja 50 lat), niestety napedy wykorzystujace "triki" aby uzyskac odpowiednia predkosc (wieksza lub taka sama jak predkosc swiatla) nie wykorzystujac nieskonczonej mocy okazaly sie dla fizykow/inzynierow bardzo trudne z wielu wzgledow... ale licze na to ze feodora podciagnie prace wink.gif

 

musi tylko wybrac jeden z ponad 20 podejsc do tego tematu biggrin.gif

 

PS.

Te, magister - "kłóć"
upss juz poprawilem wink.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perl: w gruncie rzeczy to lepiejby było gdybyś to wszystko napisał na pierwszej stronie, a nie na ósmej. ;-)

tak jak napisalem w shoutboksie chcialem zeby chlopak sie wygadal, bo moze jest to mu potrzebne, (dalem mu tylko delikatnie do zrozumienia zeby nie pisal glupot),

 

chyba zadzwonie do jego nauczyciela fizyki wink.gif bo moze ma problemy w szkole.. brak zrozumienia.. jego geniuszu.. ehh nie wiem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...