Skocz do zawartości

Pytania Feodory Na Hyde Paku


dj_oko

Jak bardzo dziwne wydają się wam pytania Feorody?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo dziwne wydaj? si? wam pytania Feorody?

    • Nie s? dziwne
      1
    • Nieco dziwne
      4
    • Dziwne
      5
    • Bardzo dziwne
      4
    • Strasznie dziwne
      6
    • O matko, ale dziwne
      3
    • No to, jak to w koo?cu jest z tym trójk?tem Bermudzkim, co?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Też taki byłem w wieku 15 lat, np. zacytuję siebie na tym forum.

Będą mnie chwalić ludy całej ziemi tongue.gif

 

Odnosiło się to do znalezionego wyniku w Google smile.gif Teraz zmieniłem nastawienie do pewnych spraw i jeszcze jedno. Nie jestem już anonimową osobą w internecie. Z tego też trzeba sobie zdać sprawę...

 

Poza tym tylko Matematyka cię nie okłamie :-)

Też mi się przypomniały pierwsze moje posty. Byłem wtedy pod koniec 3 gimazjum i byłem jeszcze gorszym dzieckiem niż teraz! Straszne nie? wink.gif

 

Gdzieś kiedyś usłyszałem, że fizycy odpowiadają przed matematykami, a matematycy przed Bogiem. biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proszę cię, jeśli już piszesz pisz bardziej gramatycznie i czytaj swoje posty przed wysłaniem, bo ciężko mi się je czyta...

 

Poza tym piszesz że doświadczanie jest najważniejsze w fizyce, a teorie wielkiej unifikacji nie są potwierdzone doświadczalnie. Chyba sam sobie przeczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po pierwsze rozwiązanie tych kłopotów to kwestia czasu np: nie wiedzieliśmby że jest grawitacja gdyby Newtonowi nie spadło jabko na głowe i gdyby nie było CERN-u to by niewiedzieliśmy że jest antymateria.Rozwiązanie kolejnych problemów to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mówiłem światło jest szybsze

W ciągu ostatnich lat podczas eksperymentów udawało się nakłonić światło do poruszania szybszego bądź wolniejszego, niż wynikałoby to z teorii

no kto ma racje ja mam racje no i ja nie umiem.To w takim razie podwarzyliście mojego nauczyciela Fizyki i Fizyka z Liceum i Fizyka z Politechniki Krakowskiej.Jestem Jestem Mądrzejszy od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ilu zdążyło mnie oczernić że nie umiem Fizyki na przkład Perl oczernił mnie też Coppertop.

Żądam uznania przez tych userów tego co mówiłem.Ja miałem racje. mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... szkoda, że nie możesz go teraz wywalić... mógłby to wreszcie jakiś mod zrobić.

To temat ważny pokazał że Fizycy się mylili a ja mam racje.Poniżaliście mnie uważając że jestem głupi

to samo było z Fizykami którzy mnie poparli.Jestem mądrzejszy od was wszystkich razem wziętych.

Wydzicie wynik ankiety mówi za siebie odblokować temat z Trójkątem Bermudzkim jago założyłem

i teraz się okazało że mam racje co do prędkości światła.Powini go mederatorzy otworzyć ja mam racje

jestem od wasz mądrzejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... szkoda, że nie możesz go teraz wywalić... mógłby to wreszcie jakiś mod zrobić.

To temat ważny pokazał że Fizycy się mylili a ja mam racje.Poniżaliście mnie uważając że jestem głupi

to samo było z Fizykami którzy mnie poparli.Jestem mądrzejszy od was wszystkich razem wziętych.

Wydzicie wynik ankiety mówi za siebie odblokować temat z Trójkątem Bermudzkim jago założyłem

i teraz się okazało że mam racje co do prędkości światła.Powini go mederatorzy otworzyć ja mam racje

jestem od wasz mądrzejszy.

O wybacz nam, nikczemnikom, Wielka Wyrocznio!

Zaprawdę, jesteś najmądrzejszy na świecie.

 

PS popraw literówkę w podpisie biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

Hej - mam pomysł! Jeśli jesteś od nas wszystkich mądrzejszy - załóż własne forum. Takie o sobie samymi o twoim geniuszu. Wypas, nie?

 

A ilu wielbicieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu wielbicieli...

to tak mój nauczyciel Fizyki z Gimnazjum nr 3 w Wadowicach prof.Jamusz Szuster,Nauczyciel Fizyki

w Liceum im.Emila Zegadłowicza w Wadowicach,Wykładowca Fizyki Empirycznej(stosowanej,doświadczalnej) na Politechnice Krakowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...