Skocz do zawartości

Problemy Z Neostradą-wywala Przy Połączeniu Lub W Ogóle Nie łączy


Jasiek_M

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

mam Neostrade i problemy z nią, całymi dniami może nie być netu lub być coś takiego że się łączysz i Cię wywala, ale wystarczy że zadzwonię na 0800 102 102 i wybiorę opcję "1"(problemy i pomoc techniczna usługi neostrada tp) internet wraca na ponad tydzień(chyba 9-10dni) i w tym czasie łazi idealnie po czym znowu się psuje, ale za każdym razem zadzwonienie(nawet nie łączę się teraz z konsultantem tylko wystarczy jak nacisnę "1")przynosi ten sam skutek-poprawę na 9-10dni. Ma też tak ktoś? To oznacza że oni są wredni i dają neta tylko upierdliwym, bo innego wyjścia nie widzę?

Pozdrawiam!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany lol

Mój kumpel haruje tam w tej pomocy technicznej. Dobrze wiem dlaczego neo się sypie. Modemy które rozdają to niezłe zabytki.

Wiadomo, w końcu na niektórych Windowsach Vistach nie da się mieć neo bez routera. Ja tak miałem jak mamie się zachciało lapka z Vistą Home Basic, szybko poleciała, bo neo nie dało się zainstalować i nie mogli na to poradzić nic ani ich technicy ani infolinia, w końcu i oni się poddali, bo mi mama nie wierzyła i ich długo gnębiła^^

Niech ktos poprawi ten paskudny błąd w opisie posta. ;)

Właśnie za późno to zauważyłem, przepraszam, przed dysleksją chroni słownik w Mozilli ale w tak krótkich oknach widać nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewiarygodne ale dziś mi cały czas migała dioda "USB", internet niby był ale nie działał kilka prób połączenia za pomocą komendy zrywania połączenia "killall pppd" i łączenia "pppd call neo" nic nie daje.. . "killall pppd", dzwonię, wybieram 1, rozłączam się, "pppd call neo".... i sami widzicie że do was jakoś piszę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...