Skocz do zawartości

Optymalizacja Pod I586. Jest Różnica?


adam_993

Rekomendowane odpowiedzi

za to moim zdaniem roznica jest w srednia, ale zdecydowanie w strone pogorszenia. na ASUSie eeepc system chodzi wyrazniej wolniej. co wiecej, ten caly abrt zglosil juz 4 bledy kernela, packagekita i selinuksa. generalnie, zaluje przesiadki. gdybym wiedzial, to bym poczekal przynajmniej z miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ten caly abrt zglosil juz 4 bledy kernela, packagekita i selinuksa.
Wyłącz. Pamiętam, że poprzednik (kerneloops) też siał mi błędami na początku F11.

[...] to bym poczekal przynajmniej z miesiac.
To jest postępowanie standardowe. Ja na nową wersję nie przechodzę wcześniej niż 1-2 miesiące po premierze :) U mnie na razie F12 "wygrzewa" się jako drugi system obok roboczej F11 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz. Pamiętam, że poprzednik (kerneloops) też siał mi błędami na początku F11.

 

tak nie do konca chce to robic. staram sie byc aktywny na bugzilli wiec wole jesli cos tam wysyla. chodzilo mi raczej o to, ze COS sie dzieje w tym systemie nadal.

 

To jest postępowanie standardowe. Ja na nową wersję nie przechodzę wcześniej niż 1-2 miesiące po premierze :) U mnie na razie F12 "wygrzewa" się jako drugi system obok roboczej F11 ;)

 

no ja mam niestety problem z tym, ze nie potrafie wytrzymac jak wychodzi nowa Fedora... :unsure: teraz na 2 kompach postawilem openSUSE 11.2 i nie wiem jak dam rade te 9 miesiecy pracowac bez reinstalacji, konfiguracji, psucia, naprawiania... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]nie wiem jak dam rade te 9 miesiecy pracowac bez reinstalacji, konfiguracji, psucia, naprawiania... :D
Eeee, to przestań narzekać. Jak się coś sypie, to trzeba wysyłać do naprawy. Kłopot tylko taki, że znaczna część tych błędów to jakieś drobne potknięcia, które na bugzilli dostaną tak niski priorytet, że nigdy nie zostaną poprawione ;) O ile nie zostaną od razu zamknięte.

Mnie by interesowało jak w tym przypadku skonfigurować abrt (czy jest w ogóle taka możliwość?), żeby wystawiał tylko błędy poważne a nie każdy błąd firefoksa, czy np. digikama, który jest w repozytoriach chociaż aktualne wydanie to beta 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...