Skocz do zawartości

Nazwa Dla Remiksu


Fany

Rekomendowane odpowiedzi

@ Neferius

piękne, aż zachciało mi się znowu uczyć ruskiego :D

proponuję zrobić taki tylko biało-czerwony odwrotnie i "Polski" napisać puszkinem http://gnome-look.org/content/show.php/Pus...?content=106881

 

[EDIT]

a propo, może imieniem jakiegoś wieszcza np. Tadeusz, albo lepiej ona Telimena :)

 

[EDIT]

...znaczy się bez wieszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kontynuując wątek dinozaurów. :D Może zrobimy wydania CD i DVD. CD nazwiemy "Eoraptor" - od najmniejszego dinozaura, a DVD "Giraffatitan" - analogicznie będzie to największy dinozaur.

Czyli pełna nazwa brzmiałaby tak:

CD - Eoraptor Polish Fedora Remix

DVD - Giraffatitan Polish Fedora Remix

No!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD - Eoraptor Polish Fedora Remix

DVD - Giraffatitan Polish Fedora Remix

Em? Dla zwykłego człowieka to nic nie znaczy, tyle, że trudniej zapamiętać.

[EDIT]

a propo, może imieniem jakiegoś wieszcza np. Tadeusz, albo lepiej ona Telimena

Już prędzej imiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już narodowo to mamy bez liku pasujących nazw:

- Kupała (noc Kupały z 21 na 22 czerwca),

- Siemowit czy Popiel,

- Mieszko i cały poczet królów

Można też inaczej:

- EVA gdyby dystrybucja miała pojawić się przed wigilią

- Walentynka gdyby była na luty.

itp. itd.

 

Ponawiam sugestię na nazwę dystrybucji "Fedora.PL remix N" Myślę, że "Polska Fedora", a Fedora.PL to to samo, a dodatkowo odbiorca będzie wiedział gdzie szukać pomocy.

 

OT

Sprawę dinozaura otworzyłem gdzie indziej żeby nie offować i nie czytać postów nie na temat.

/OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam sugestię na nazwę dystrybucji "Fedora.PL remix N" Myślę, że "Polska Fedora", a Fedora.PL to to samo, a dodatkowo odbiorca będzie wiedział gdzie szukać pomocy.

Przeczytaj któryś z moich postów wyżej, nazwa musi zawierać 'Fedora Remix' w takiej a nie innej formia bez żadnych upiększaczy. Takie licencja:\(dbałość o markę Fedora). Zajrzyj do linków które podesłałem wyżej może ty znajdziesz coś na to by mogło się nazywać tak jak ty proponujesz.

 

Ja jestem za poprostu 'Polish Fedora Remix: *' zamiast gwiazdki co tam byśmy chcieli w zależności od wydania, teraz na topie gwiazdy i rakiety czyli mogło by być 'Polish Fedora Remix: Kopernik'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Tradycja -- jest takie imię dla dziewczynki :)
:)

 

P.S. A ten remix... robi ktoś? Czy to tylko jakieś bicie piany? Bez urazy, ale przypomina mi to anegdotę o facecie, który kupował rolls royce'a - na początek sprawił sobie breloczek do kluczy. Co było dalej nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pracę będą postępować w tym tempie,to moja propozycja poprostu :

Wyimaginowany Fedora Remix ;P

Rzekomy ReMiX Fedora

 

Lub od daty ukończenia:

FEDORA POLISH REMIX 2020.06

 

Wybierzmy najpierw nazwę, potem tapetkę, logo, motyw GDM, skórkę do firefoxa,skórkę każdego guziczka i co tam jeszcze. Potem się okaże ,że tak naprawdę to nikt nad tym nie pracuje :)

 

Ok. Moje uwagi:

- Ustosunkować się do licencji - głosy na ten temat są jakby pomijane w dyskusji ( fedora remix nie może być jesli ma być flash - a ma być- jeśli dobrze rozumiem założenia i wcześniejsze posty )

- Zacząć od zbierania zespołu ( przydzielić zadania i obarczyć odpowiedzialnością konkretnych ludzi , którzy są chętni )

- zrobić prototyp

- Ustalić komitet decyzyjny

- udostępnić pliki projektu gdzieś w sieci (ala github )

 

 

Może nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale chyba zabieracie się za to od złej strony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chciałbym zauważyć, że ten temat dotyczy NAZWY, a nie procesu tworzenia Remiksu. Nie róbcie śmietnika z tematu bo będzie nieczytelny i nic z niego nie wyniknie.

 

Może autor tematu by się odniósł do podanych propozycji i coś postanowił? Inaczej nic z tego nie wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chciałbym zauważyć, że ten temat dotyczy NAZWY, a nie procesu tworzenia Remiksu. Nie róbcie śmietnika z tematu bo będzie nieczytelny i nic z niego nie wyniknie.

Zgadzam się z tym.

 

Może autor tematu by się odniósł do podanych propozycji i coś postanowił? Inaczej nic z tego nie wyniknie.

Poczekajmy jeszcze chwilkę. Może jeszcze komuś coś ciekawego zaświta....:)

 

Mamy jeszcze trochę czasu bo thof wspominał że zajmie się projektem od 19 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A może:

Fedora Remix Pl : 13

Fedora Remix : Fedora 13 Pl

 

Nie wiem czy jest sens myśleć nad polskimi dodatkami słów, bo i tak szukając polskiej fedory 13, najpewniej w wyszukiwarce wpisywać będziemy "fedora 13 pl"...

 

Tak na boku... autor tematu mógłby poinformować, jakich słów wolno czy nie wolno użyć, że wg. licencji "Fedora Remix" nie mogą być oddzielone od siebie, a w ogóle to skoro nie może być flasha, to po co na jego temat pytanie w ankiecie... chyba, że ten remix to nie ma być remix...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co do nazwy zgodnej z licencją to musi ona zawierać "Fedora Remix"(1,2) czyli np. "Polish Fedora Remix". Budowa loga też jest szczegółowo opisana(1), i może to wyglądać mniej więcej tak:

rfrelease13.png

 

zródła:

(1)Legal: Trademark_guidelines - Secondary_Mark

(2)Legal: Secondary_trademark_usage_guidelines

(3)Remix

 

---------

PS. sory za formę ale zarywam do sesji:/

A to to niby co? Jasno jest przecież napisane jakie nazwy mogą być używane i w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to to, tylko czy muszę przeczytać wszystkie posty, albo szukać zasad nadawania nazw na innych stronach? W pierwszej wypowiedzi autora powinno to być określone, jasno, o co chodzi i co wolno a co nie, bo ludzie wymyślają nazwy, które i tak nie mogą być wykorzystane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada przeczytać temat, przynajmniej taki krótki chociażby po to aby nie dublować pomysłów i nie siać spamu. Temat nie jest długi aby to była męczarnia się przedzierać.

A ja nadal jestem za słowiańskimi podtytułami, najlepiej związanymi z rodzimymi legendami czy wierzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...