Skocz do zawartości

Skrypt/Program Do Automatycznego Wylistowania Filmów


wertjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam takie pytanie dotyczace plików i folderów filmowych i ich wylistowania do jakiegos *txt za pomoca skryptu/programu.O co mi chodzi.Otóz mam dosc spory zasób filmów,które raz na jakis czas przegladam w poszukiwaniu napisów.Korzystam z qnapi,ale program wyszukuje po sumach kontrolnych,a wiekszosc jest poprostu poprzerabiana przeze mnie i wynik qnapi zazwyczaj jest mizerny.Szukam wiec samodzielnie i za kazdym razem musze recznie wklepywac tytuly.Nie jestem niestety systematyczny i spisanie tytulów dla potomnosci :P zazwyczaj konczy sie na checiach.

Pomysl mam taki,natchnal mnie temat:

 

http://forum.fedora.pl/index.php?/topic/22802-uporzadkowanie-muzyki/

 

pomyslalem czy nie da sie tego zrobic z plikami filmowymi i katalogami z owymi filmami (celowo to rozpisuje bo na dysku sa pojedyncze filmy i wrzucone w folder)na zasadzie przeskanowania dysku i wylistowania pozycji do jakiegos plik.txt.Macie jakies sugestie co,jak,czym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem tą funkcjonalność. Całkiem przyjemna, i nawet działa. Oczywiście nie do każdego filmu znajdzie napisy, ale jeśli znajdzie to dobrej jakości i porządnie zsynchronizowane.

 

SubDownloader również oferuje tę funkcjonalność w wersji rozbudowanej. Choć to offtop, autor wątku pisze o ręcznie edytowanych plikach, dla których porównywanie hashy w celu ściągania napisów jest bezużyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SubDownloader również oferuje tę funkcjonalność w wersji rozbudowanej. Choć to offtop, autor wątku pisze o ręcznie edytowanych plikach, dla których porównywanie hashy w celu ściągania napisów jest bezużyteczne.

 

 

zaraz zaraz Sorror :) bardzo mnie interesuje twoje zdanie w rozwinieciu co do tego SubDownloadera.Nie chce instalować na "pałę" zanim nie dowiem sie konkretów.Tak wiec proszę o rozwinięcie myśli.90% filmów nie będzie po sumach sie zgadzało u mnie,więc szukanie napisow wykorzystując jakis inny mechanizm jest tym co potrzebuje bardziej niz ten skrypt choc dobry i robi całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...