Skocz do zawartości

Wybór Skrzynki E-Mail


necrordian

Rekomendowane odpowiedzi

Gazeta.pl, Linuksowo.pl i inne tego typu, korzystające z gmaila. Nie mają WSZYSTKIEGO, co ma Gmail, ale zawsze możesz ustawić przekierowanie i używać prawdziwej gmailowej skrzynki z durnym loginem, a dla klientów będziesz wyglądał poważnie.

 

Niekoniecznie, gmail załącza nagłówek "wysłano przez", spora część klientów i systemów poczty (w tym sam gmail) wyświetla tę informację (obok "od i "do"). Np. "od: [email protected]", "wysłano przez: [email protected]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gmx.com

Mikotaj - w czym jest hak?

W webowym interfejsie poczty GMX wyswietlane sa reklamy. Ja ich nie widze, bo z web-interfejsu prawie nie korzystam. Na obu komputerach w domu mam Thunderbirda i na kazdym z nich mam w Thunderbirdzie to samo za sprawa synchronizacji protokolem IMAP :-D. Tam gdzie nie mam Thunderbirda, czyli na komputerze w pracy, mam Firefoksa z Adblockiem wiec tak czy inaczej reklamy nie kluja w oczy.

 

Interfejs GMX jest bardzo schludny i wygodny, ale przyznaje uczciwie, ze nie ma takich funkcji jak ma GMail - chodzi mi glównie o etykiety i grupowanie wiadomosci w watki. Podoba mi sie w GMailu komunikator oparty o XMPP (to jest w 100% kompatybilne z Jabberem jakby ktos nie wiedzial!). No ale ja mimo wszystko nie dam sie przekupic blyskotkami od Google inc. i swoich e-maili u nich trzymac nie bede.

 

Zapewne za jakis czas, trzy, piec, dziesiec lat, wszyscy lacznie ze mna bedziemi mieli skrzynki e-mailowe i wszystkie swoje pliki przechowane u Wielkiego Brata Google. Nie mniej jednak, póki moge, to bede stawial opór. I pozwole sobie powtórzyc: w obecnych czasach wiekszosc z nas ma po kilka "punktów dostepowych" do Internetu; komputer w domu, prywatny laptop, komputer w pracy, telefon etc. W takiej sytuacji protokól IMAP wydaje sie byc koniecznoscia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czytam czytam i tak się zastanawiam nad taką drogą jeszcze:

Zarejestrować się gdzieś na darmowym hostingu gdzie oferują konto pocztowe (oczywiście darmowe)

Wtedy przykładowo wyjdzie takie coś:

www.kowalski.4free.pl

[email protected]

Z tego co wiem jakieś filtry anty-spamowe przeważnie mają pomontowane, więc powinno być dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Płatna (-;

 

Tak wiem że pytanie było o płatne, GMail posiada dodatkowe płatne opcje, jak większa skrzynka (to wiem, do kilkuset GB) i coś-tam-jeszcze pewnie o czym nie wiem.

 

http://www.google.com/apps/intl/en/business/gmail.html

 

Tego co kiedyś widziałem jakoś nie mogę namierzyć... może już nie ma tej oferty jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...