Skocz do zawartości

Fedora 64Bit A Windows 32Bit


Deathbullet

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielkie pytanko.Otóż puszka jaką mam na hacie ma prawie 7 lat jednak był to bardzo dobry komputer w tamtych czasach

 

Ram-512

VGA-Ati 9200 Pro Family itp

Jednak nie pamiętam jaki mam procesor 64 bit czy 32 bit.

Jakoż posiadam laptopa 64 bit procesor to ściągnełem Fedore 64bit z przyzwyczajenia jednak po pobraniu przypomniało mi się że mam Windowsa 32bit i pewnie proc 32 bit jak winda 32 bit.Mam słabe łącze fedora ciągneła sie przez 6h(LIVCE CD) i nie mam zamiaru drugą fedore ciągnąć.

I jeszcze drugie pytanie czy z Płyty LIVE CD da się zainstalować Fedorę na dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pisać we właściwych działach. Przenoszę na "Oślą łączkę", bo tematy trywialne i wielokrotnie omawiane.

 

Przypominam, że każdy użytkownik zapisujący się na forum (Ciebie Deathbullet też to dotyczy) zobowiązał się do przestrzegania regulaminu tj. m.in. do wyszukiwania wiadomości na forum i Googlach zanim założy nowy temat.

 

Nie wciskaj, że szukałeś, skoro drugi link w zapytaniu podanym przez Miszcza wyjaśnia temat - nawet nie trzeba linka otwierać, bo odpowiedź jest w podsumowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semprony były zarówno 32-bitowe jak i 64-bitowe. Zależy jaki rdzeń, a jeszcze łatwiej zidentyfikować po rodzaju podstawki, soket A to semprony 32-bitowe: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sempron

Jeżeli na tym komputerze masz zainstalowanego windowsa to za pomocą np. cpu-z możesz sprawdzić jaki procesor tam siedzi.

Jednak mam procesor 32bit i wszedł mi live cd chodź fajnie się składa że ścina się 50razy gorzej niż vista :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz nic co do Ciebie piszemy? Jeżeli pobrałeś system 64 bitowy a masz procesor 32 bitowy nie dziw się, że nie działa. Musisz pobrać raz jeszcze, sam sobie zawiniłeś.

 

Tylko odpowiedz mi na pytanie dlaczego na procku 32bit (_wogóle_ → w ogóle) ORT ruszył live cd i sie pulpit pokazał a na 64bit procku [windows 7 64bit wiec mam 64bit procesor] uruchomiło się jednak krócej było to logo ładowania fedory a po chwili jakiś błąd a na końcu boot sleep forever czy jakoś tak a mówie na procesorze 32 bit weszło aż do pulpitu tylko strasznie muliło byc może dlatego że live cd muli.Nawet na virtualnym serverze nie chce pójść.[Windows 7 64bit] czyli jaki może być błąd jak na procku 34 bit poszło a na 64 bit error ??A versja 64bit taką ściągnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...