Skocz do zawartości

Fedora 64Bit A Windows 32Bit


Deathbullet

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, pisz tak żebyśmy rozumieli.

Chodzi o to że wersja systemu 64bit działa na 32bit procesorze a na moim lapku procesor 64bit nie chodzi.

Chciałbym powiedzieć że na tym 32bit procesorze chodzi system 64bit ale bardzo bardzo wolno,

Na 64bit procesorze, nie chce sie zbootować system 64 bitowy.[Pisze wiad że w ciągu 10 sec zostanie automatyczne bootowanie i jak sie ładuje logo fedory pod koniec wychodzi error i nie chce sie załadować tak samo jak z virtualboxem nie ma erroru ale nie chce się załadować]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz obraz i686 zobacze efekty

 

ODZIWO na i686 chodzi ale minimalnie lepiej od x64 i udalo sie instalacje wlaczyc.

Czy instalator fedory jest po ang? bo mam po ang?

 

komputer

 

RAM:512'

CPU:AMD Sepron 2600+ 1.71Ghz

VGA:Ati RODEON 9200 Pro Family

 

Jakies info jak potrzebne to dam.

Czy na sprzecie wyzej dobrze fedora posmiga?

 

Ale zaje*bista jest ta Fedora muaa:* w sam raz dla mnie grafa super wypas tylko grub mi skasowal Windowsa z listy ale to nic sa rozwiazania w google.Chyba bede go caly czas uzywal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, instalator powinien mieć opcję wyboru języka -> polskiego.

 

Trochę chaotycznie piszesz, rozumiem już Ci wszystko działa, z wyjątkiem istnienia wpisu o Windowsie na liście Gruba?

 

 

Tak ale wybrałem opcję POLSKI to i tak mam angielski a z grubem rozwiązałem problem dałem wpis do menu.lst :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie stąd i nagraj na pendrive.

 

 

Dziękuje! Jestem ci wdzięczny mam po PL fedorke a co gruba była zakładka Others ale ją usunełem i dałem z Windowsem i jest dobrze znaczy zakłądka others była w Menu.lst ale w GRUBIE już nie wszystko gra jakby ktoś miał też wine.rpm? bo wyskakuje na googlaczu cały czas że musze yum uprage yum install itp. tylko że na tym drugim kompie nie mam neta znaczy nie chodzi na FEDORZE na Windzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje! Jestem ci wdzięczny mam po PL fedorke a co gruba była zakładka Others ale ją usunełem i dałem z Windowsem i jest dobrze znaczy zakłądka others była w Menu.lst ale w GRUBIE już nie wszystko gra jakby ktoś miał też wine.rpm? bo wyskakuje na googlaczu cały czas że musze yum uprage yum install itp. tylko że na tym drugim kompie nie mam neta znaczy nie chodzi na FEDORZE na Windzie wszystko ok.

 

Na koji masz pakiety Fedory stare i nowe łącznie z zależnościami. Tyle, że instalacja w ten sposób to robota głupiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...