Skocz do zawartości

Korektor Fedory


Siódemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie wiem czy istnieje coś takiego jak korektor samego systemu. Ale np słuchając muzyki z YT dźwięk jest płaski. EQ na 0dB. Strasznie mnie to denerwuje. Może nie mam słuchu muzycznego... ale po co mi słuch muzyczny skoro mam analizator widma. W alsamixer nie ma ustawienia tonów chyba, że nie umiem się obsługiwać. Dodam, że deadbeef działa idealnie. A fedora 16 KDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pulseaudio-equalizer

hmmm... nie dziala


root@TelletranIII telletran]# pulseaudio
W: main.c: Ten program nie powinien byc uruchomiany jako root (chyba, ze podano --system).
E: bluetooth-util.c: Error from ListAdapters reply: org.freedesktop.systemd1.LoadFailed
W: main.c: Unable to contact D-Bus: org.freedesktop.DBus.Error.NoReply: Did not receive a reply. Possible causes include: the remote application did not send a reply, the message bus security policy blocked the reply, the reply timeout expired, or the network connection was broken.

 

Wydaje mi sie ze filmy w niskiej rozdzielczosci maja tez niska jakosc dzwieku. Ustaw np. 720p i porównaj. Watpie zeby to mialo cokolwiek wspólnego z systemem. Najwyzej z wtyczka flash dla Linuksa.

Nic nie pomoglo. Dalej jest ,,plasko"

 

 

btw

co moze byc przyczyna, ze po ,,przebudzeniu" z uspienia nie ma glosu, zadnego. Karta to SB Audigy 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie dziala

 

To moze zainstaluj. Uruchom poleceniem: pulseaudio-equalizer-gtk

 

co moze byc przyczyna, ze po ,,przebudzeniu" z uspienia nie ma glosu, zadnego. Karta to SB Audigy 2.

Nie wiem co jest przyczyna, ale mi w takich sytuacjach pomaga polecenie pulseaudio -k uruchomione z konta zwyklego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakies pomysly? co z tym fantem zrobic?

 

to z ogólnym brakiem dzwieku poradzilem sobie metoda dedukcji, okazalo sie, ze glosniki wylaczylem jak wychodzilem z domu :P

ale okazalo sie, ze sam chrome nie ma dzwieku czasami, po prostu przestaja sie wydobywac jakiekolwiek dzwieki z chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...