Skocz do zawartości

Fruiti Loopls Na Linux


Komin

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was kojarzy może FLa? Już dawno bym zostawił ten majkrosoftowski złom, gdybym był pewien, że kilka programów będzie mi działało na Linuxie, głównie Fruiti Loops (to jest program do produkcji muzyki, obróbki, masteringu).

 

Docelowo poleca się go na maca, ale źle mi się kojarzy Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę niepoprawny politycznie, ale Linux nie jest zbyt dobry do produkcji i wszelkiego rodzaju obróbki dźwięku. Do takich rzeczy są Apple. Ja bynajmniej nie spotkałem nigdy kogoś, kto grałby na Linuxie. To trochę inny system, pod (moim zdaniem) nieco inne prace.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy ktoś z Was kojarzy może FLa? Już dawno bym zostawił ten majkrosoftowski złom, gdybym był pewien, że kilka programów będzie mi działało na Linuxie, głównie Fruiti Loops (to jest program do produkcji muzyki, obróbki, masteringu).

 

Docelowo poleca się go na maca, ale źle mi się kojarzy Apple.

Starsze wersje programu powinny pójść przez Wine, mogą wystąpić jakieś bugi, nie licz też na super wydajność, ale działać powinno. Dawno temu też zdarzyło mi się korzystać z czegoś takiego jak Cedega, jakieś gierki i mniejsze programiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainteresować się programem Renoise, z którego korzystają również zawodowcy. Jeden zakup, wersja pod każdy OS.

 

@Mamdomek - jestem skłonny się nie zgodzić. Jak się chce, to można i bez trudu. Z doświadczenia mówię, nie po to aby tylko się nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...