Skocz do zawartości

*snap* Koniec Cierpliwości Do Flasha


Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Straciłem dzisiaj całkowitą cierpliwość do tej głupiej gierki Adobe...

Nie dość, że zabrali Flasha od Macromedia, nie dość że robią to źle...

Zaprzestali rozwoju dla Linuksa (OSX ma się dobrze dla kontrastu) a najnowsza wersja się tak niemiłosiernie krzaczy, że nie wiem od czego zacząć...

Gry flashowe typu Swords and Potions 2 migają tak, że można jakiejś epilepsji dostać, Bloons TD 5 chodzą tak ślamazarnie, że samo dostanie się do menu głównego wymaga cierpliwości, najlepszy jest jednak Youtube w trybie pełnego ekranu!

Jest duża szansa, że się całkiem zawiesi a wtedy pomaga tylko przelogowanie się na drugą konsolę (CTRL+ALT+F2) i zamknięcie uwaga całego procesu Firefox, bowiem plugin-container nie daje się zamknąć nawet sygnałem numer 9 (któremu mało co mogło się oprzeć do tej pory).

Miarka się przebrała, czy istnieje jakaś alternatywa lub sposób na używanie dobrodziejstw HTML 5 zamiast tego zgniłego...nie będę tu klnął =_=

Bardzo proszę o pomoc, choćby wskazówki.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Subaru

 

P.S. - Happy New Year 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie tylko to:

https://www.youtube.com/html5

Niestety, chyba większość TFU rców zamieszcza filmiki zrobione we flashu.

 

Pozdrawiam

 

Szkoda że, pod Linuxem mało która przeglądarka obsługuje h.264 a sporo filmów jest w tym formacie.

Jeżeli chodzi o flasha, to pozostaje jedynie Google Chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaah Pepper Flash...jest jeden tyci-tyci problem z nim, coś powoduje, że wczytanie choćby durnej reklamy we Flashu pod Chrome powoduje kolejną irytującą rzecz.

Mianowicie wywala mnie do ekranu logowania tak jakbym nakazał wylogowanie się...zbieram powoli zabawki do reinstalacji Fedory na numer wyżej więc może coś się naprawi w tej sprawie...

Flash jest jednocześnie wystarczająco "dobry" jak i "olany" przez Adobe, duży krok zrobili kiedy wykonali Flash 10, potem Flash 11 a na końcu dobrym osiągnięciem był Flash x64_86 dla Linux...a potem znowu wszystko zaczęło się sypać na łeb na szyję <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...