Skocz do zawartości

Powiadomienie O Dostępnych Aktualizacjach


zmarekz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Używam już co prawda Fedory 20 jakiś czas ale cągle nie wiem jak mogę ustawić w Gnome aby wyskakiwały mi powiadomienia o dostępnych aktualizacjach systemu lub nowych wersjach np 21. Aby o nich się dowiedzieć muszę w konsoli wywołać jako root yum upgrade lub update (nie rozumięem do końca różnicy skoro jedno i drugie doprowadza do aktualizacji systemu).
Czy ktoś powie mi jak ustawić te automatyczne powiadomienie o dostępnych aktualizacjach.

Edytowane przez WalDo
korekta "hiperpoprawności" - zmiana na język polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Co wy macie z tym "rozumię"? Drugi taki zwrot w ostatnich dniach. To jest tzw. hiperpoprawność. Nie wszystko co kończy się "-em" lub "-om" to "wiocha". Szanujcie język polski. Poświęćcie trochę czasu na gramatykę. Włączcie korektę pisowni w przeglądarce. Proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

 

Za błąd przepraszam nie był zamierzony.

Dlatego Bóg jak tylko wynalazł mikrofalówki, wynalazł auto-korektę w programach typu LibreOffice czy Firefox :P

 

Yumex jest całkiem milutki w używaniu, Package-Kit osobiście bym najchętniej zatopił na dnie jeziora (zaś na dnie Rowu Mariańskiego zakutego łańcuchami zatopiłbym PulseAudio, ale to tak tylko przy okazji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...