Skocz do zawartości

pozdro z Fedory 30


SeeM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Co do moich problemów z dźwiękiem przez HDMI. Pobraniu najnowszej Fedory okazało się, że dźwięk działa. Problemem okazał się parametr kernela intel_iommu=on. Po jego usunięciu dźwięk działa przez HDMI. Po przejrzeniu Internetu problem wydaje się dość stary i nie rozwiązany, tylko nie wiem dlaczego do tej pory działało bez problemów, a nagle w F30 przestało działać.

W każdym razie SeeM myślę, że możesz zamknąć bug.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, sunrise napisał:

Co do moich problemów z dźwiękiem przez HDMI. Pobraniu najnowszej Fedory okazało się, że dźwięk działa. Problemem okazał się parametr kernela intel_iommu=on. Po jego usunięciu dźwięk działa przez HDMI. Po przejrzeniu Internetu problem wydaje się dość stary i nie rozwiązany, tylko nie wiem dlaczego do tej pory działało bez problemów, a nagle w F30 przestało działać.

W każdym razie SeeM myślę, że możesz zamknąć bug.

Zamknąć może nie zamknę, bo domyślnie po instalacji dźwięku nie ma. Dam znać. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem czy zauważyliście, ale Fedora Atomic nie jest już tak wyeksponowana na stronie głównej. Jest Workstation z Gnome i Server z generalnie wszystkim. Poniżej mamy inne pulpity: KDE, Mate, Xfce, Lxde, Cinnamon i SOAS (to kółeczko dla dzieci). Spiny Atomic oraz Silverblue są takie trochę schowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...