Skocz do zawartości

Fedora 31


zibi743

Rekomendowane odpowiedzi

Używam już od bety na dwóch domowym piecu oraz laptopie i na komputerze w pracy. Fedora jest wydawana do 9 miesięcy i różnice w porównaniu z poprzednim wydaniem nigdy nie są bardzo duże, po prostu to za mało czasu na wielkie zmiany. Zmieniły się wersje kilku programów, mamy toolbox zamiast dockera.

Najlepiej powiedz, do czego używasz Fedory. Dam znać, jeżeli będę wiedział o łamiących różnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 11:42, zibi743 napisał:

Cześć.

Nie wiem kiedy została wydana ale chyba niedawno. Jeśli ktoś z Was już używa tej wersji Fedory, jak działa? Duże są różnice w porównaniu z 30-tką?

Bardziej lite'owo: https://itsfoss.com/fedora-31-release/

Bardziej technicznie: https://fedoraproject.org/wiki/Releases/31/ChangeSet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 12:04, SeeM napisał:

Używam już od bety na dwóch domowym piecu oraz laptopie i na komputerze w pracy. Fedora jest wydawana do 9 miesięcy i różnice w porównaniu z poprzednim wydaniem nigdy nie są bardzo duże, po prostu to za mało czasu na wielkie zmiany. Zmieniły się wersje kilku programów, mamy toolbox zamiast dockera.

Najlepiej powiedz, do czego używasz Fedory. Dam znać, jeżeli będę wiedział o łamiących różnicach.

Dzięki SeeM. Najbardziej interesują mnie te elementy systemu, których ewentualnie nie ma w F30. Jeszcze nie przejrzałem linków, które przysłał mi WalDo ale być może one dadzą odpowiedź na moje pytanie. Wcześniej oglądałem "po łebkach" wideo ze strony

ale widać, że faceta bardziej interesują gry. No i nie tylko:) Ja raczej system wykorzystuję do najważniejszych domowych zastosowań prócz gier;) Dzięki za posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 22:05, WalDo napisał:

No teraz zrobię aktualizację szybciej. Wpiszę wszystkie komendy do pliku, nadam mu odpowiednie uprawnienia i w konsoli wpiszę ./plik ;)

Dzięki Wszystkim, którzy mi pomogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...