Jump to content

Polska zarejestrowana jako firma w USA


lcoyote
 Share

Recommended Posts

W rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych jako podmiot zarejestrowany przez polskie Ministerstwo Finansów figuruje POLAND REPUBLIC OF
Nr 0000079312
Znajduje się w nim bowiem podmiot o nazwie: “POLAND REPUBLIC OF”, którego logo jest tożsame z godłem Polski. Ministerstwo Finansów zarejestrowało Polskę jako korporację (firmę).
A konstytucja RP
art. 1 Konstytucji głosi, iż Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Co to oznacza? że wszyscy obywatele RP są WŁASNOŚCIĄ firmy POLAND REPUBLIC OF ???
https://sec.report/CIK/0000079312

Umieszczam to wszystko ażeby nie było wątpliwości co do źródła rejestracji – chodzi o polskie Ministerstwo Finansów korespondujące w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej, a nie o jakąś firmę podszywającą się pod nazwę “Republic of Poland”.

EDIT: pozdrawiam zatem Obywateli FIRMY POLAND REPUBLIC OF

Polska jako Firma.png

Polska jako firma_1.png

Link to comment
Share on other sites

Poczytaj o sposobach prowadzenia międzynarodowego biznesu zamiast w podnieceniu wypisywać bzdury.

Rozumiem, że to jest Hyde Park, ale może zostańmy bardziej w tematach linuksowo-komputerowych zamiast histeryczno-politycznych.

Link to comment
Share on other sites

Zatem dodaje bardziej szczegółowe informacje

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012718000035/a18-17_sb-a.htm

14 godzin temu, WalDo napisał:

zamiast histeryczno-politycznych

... czy aby na pewno ?? - a może powinno się napisać, że wszystko, co nie po linii głównego nurtu jest zaliczane do "teorii spiskowych"

Dinozaury -teoria spiskowa, pandemia (a raczej pandemia strachu) covid-19 -teoria spiskowa, koniec demokracji i wprowadzanie zamordyzmu światowego -teoria spiskowa, obowiązkowe szczepionki i czipowanie ludzi (znamię bestii) -teoria spiskowa, nowy porządek świata -teoria spiskowa, itd.

Pozrdawiam

p.s. teraz krótki cytat z wpisu polskiej ratowniczki medycznej " Ok. Jestem ratownikiem i orientuję się w temacie. Chciałabym odnieść się do śmierci z powodu Covid-19. Otóż sprawa wygląda tak: Po pierwsze, testy nie są przeznaczone do diagnostyki, lecz do badań naukowych. Wyniki są jak w rosyjskiej ruletce – zależy, jak trafi, więc są zupełnie niewiarygodne. Po drugie, za stwierdzenie u pacjenta Covid -19 szpitale dostają dość wysokie dodatki. I po trzecie, za podłączenie do respiratora jest już konkretna kasa. I tutaj mamy problem. Pacjenci z zapaleniem płuc podłączani są do respiratorów wysokociśnieniowych. Często mają zakrzepicę płucną. Co robią lekarze? Podkręcają ciśnienie , a ponieważ w płucach nie ma wymiany gazów, tkanka płucna zostaje rozrywana. Pacjent strasznie wówczas cierpi. Umiera. W mediach zostaje okrzyknięty jako ofiara koronawirusa. Bzdura! Jest ofiarą respiratora i lekarzy. Krąży fama, że korona tak niszczy płuca, że nic z nich nie zostaje. Tak, nic nie zostaje, gdyż właśnie respirator je zniszczył. W takich przypadkach zalecana jest TLENOTERAPIA. Wówczas Zdecydowana większość by przeżyła. Premier UK i inni „wielcy” tego świata, u których stwierdzono Covid, zostali poddani właśnie tlenoterapii. Dlaczego? Nie do mnie pytanie. Jestem wściekła na to, co się dzieje i na to, że wszelkie próby uświadamiania ludzi kończą się obrażaniem mnie i nazywaniem putinowskim trollem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcem, ect. To wszystko, co mam do powiedzenia. Dziękuję za uwagę.”

Link to comment
Share on other sites

@lcoyote warto by było przeczytać co się udostępnia, bo te "szczegółowe informacje" to nic innego jak publicznie dostępne dane z GUS i paru innych miejsc plus ogólniki na temat aktualnych reform. W sumie niewiele się to różni od tego co CIA opublikowało na temat Polski.

A co do cytatu to poproszę o linka gdzie mogę go znaleźć. I nie pisz że mam sobie wpisać w Google, bo szukałem i jedyne co znalazłem to twoje komentarze na innych stronach :rolleyes:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wracając do tematu. Takie republiki bananowe jak:
France Republic Of,  https://sec.report/CIK/0000839969
czy Germany Federal Republic Of, https://sec.report/CIK/0000041177
też się zarejestrowały, tyle że nie zdążyli wypełnić formularzy.

A Włosi, niby leniuchy zdążyli wypełnić, podobnie jak my:
https://sec.report/CIK/0000052782

@lcoyote
Polecam do czytania Wolne lektury. U Moliera w "Mieszczanin szlachcicem" był gość, który nie wiedział, że pisze prozą:
https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/mieszczanin-szlachcicem.html

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...