Skocz do zawartości

Linux Zagrożeniem Dla Windows


SebOOl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mistrzu pozwolisz, że coś dopiszę od siebie :D

Linux jest bardzo przyjazny użytkownikowi nawet taki Aurox 9.4 za czasów drugiej gimnazjum bardzo mi się spodobał, fakt na początek przy instalacji się pilnowało gier (xD) ale potem sukcesywnie prowadziło się dalsze nauki u mistrza Tux'a <maniac mode on> wnerwiał tylko brak internetu dlatego nie pracowałem na nim więcej niż 20% dziennego czasu...no może 30%... jak już się doszukało sposobów na internet poprzez skrypty i jakoś się to uruchomiło to była wielka radość a jak jeszcze w wersji 12 był konkretny pakiet RPM to prawie całkowicie się przestawiłem na Linux, bah Kadu i inne takie sprawy...chociaż chwilkę w sprawie Kadu to nie wiem...mmm chyba była paczka dal Aurox 12 to pewnie zainstalowałem, kiedyś nawet się wykonało instalację Wine ze źródeł ah jak to fajnie było zobaczyć, że po wydaniu make, linijeczki w konsoli nie mają końca niemalże xD

OMG rozpisałem się khm następny punkt

Twórca Linux Pan Linus jeśli dobrze pamiętam, stworzył pierwszy Kernel nie dalej jak żyję chyba czyli około 1989 choć mogę się mylić, prawda zaczęło się wszystko chyba u cesarza Debiana jednak zauważyłem w dzisiejszych czasach, że co poniektórzy chcą zainstalować Linux i go wypróbować chociażby dlatego, że mieli takiego-czy-innego Windows'a i cośtam usłyszeli w radiu czy od kolegów o kontrolach ;] ba jeden z nich nawet zaciągnął mnie do domu bym mu takowego skonfigurował (głównie Wine i te sprawy) bardzo mu się spodobał Linux i postanowił go zostawić na dysku (mam nadzieję, że wciąż go ma xD)

Wg. mnie Linux nie rozprzestrzenia się tak bardzo bo pierwsze co klient przychodząc po komputer, to słyszy Windows Vista (albo jeszcze niedawno XP) poprostu nie jest świadom innych systemów i nie pyta czy są inne bo jemu to - przepraszam - zwisa, dla niego ma to działać... sklepowi zresztą też wiedzą o Linux tyle co ja o uprawie ryżu więc co tu mówić o rozprzestrzenianiu się??? =/ trzebaby porobić jakieś kampanie na forach czy coś...no nie wiem...reklamę?? T_T

Jeszcze ostatnia rzecz

WalDo proszę nie kasuj moich wypocin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WalDo proszę nie kasuj moich wypocin :D
A pisz co chcesz, tutaj to akurat jest Hyde Park, więc dopóki nie obrażasz Królowej... ;)

 

P.S. Nigdy niczego nie kasuję bez wyraźnego powodu lub potrzeby :) No, chyba że mi się coś pomiesza, ale to mi się jak dotąd raz zdarzyło i to jakoś dawno było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieżbym śmiał obrażać Królową czy Boga Tux'a <maniac mode on> bah postawię im pomnik xD

Ehem

Jeszcze taki dopisek, przez te skrypty od Neostrady był jeden plus... tyle razy naklepałem się login i hasło Neostrady, że je zapamiętałem tak dobrze, że mogę je wyśpiewać o każdej porze dnia i nocy :lol:

WalDo staram się przestrzegać regulaminu wszędzie jedyne co to jest właśnie ten nieszczęsny necroposting bowiem z jednej strony jest on tak oczywisty jak "nie spamuj" z drugiej strony albo czasami jest on dopuszczany jak np. tutaj (do czasu xD) albo nie jest sprecyzowane jak dużo czasu musi upłynąć by tak to można było nazwać... bah na jednym forum się dowiedziałem, że od 2 tygodni wzwyż ale to jeden wyjątek...

Nah trzeba zrobić kampanię reklamową i przejechać przez miasto jakimś autem z Pingwinkiem i głosić wyższość Linux nad Okienkami Iks Pe xD kij z tym, że mogą walnąć do "jaila" za zakłócanie spokoju czy coś ale może chociaż 25-50% skorzysta ^_^ nie ma to jak poświęcenie ^_^

 

EDIT do postu poniżej

Hehe, mamy wiele wspólnego xD

 

EDIT do postu hohoho wyżej

Uosiu masz taki sam avek jak postać kolegi w moim PBFie T_T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...