Skocz do zawartości

Pokaż Swój Desktop


2jz_gte

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cierpię czarnych pulpitów <_< , są całkowicie nie funkcjonalne. Wszystko mi się na nich zlewa. Na jasnych to najmniejszy cień jest wyraźny. Tak samo jak nie rozumiem zachwytów nad szarością w makówkach i czwartym akcie kde. Przecież taka szarówka jest obleśna. Nie rozumiem też po co ludziom te fikuśne paski (np. awn jest nie poręczny) i czemu mają burdel na pulpicie /* kiedyś usłyszałem pytanie co to są katalogi i po co ...wymiękłem */ a tak w ogóle niewyraźne motywy ikon (jak te czarne) poza pulpitem tez nie mają sensu, bo używam zawsze widoku listy gdzie mają 50% rozmiar - szczegóły są niewidoczne. I poco te bajerki ? :lol: Takie rzeczy to tylko z ciekawość

http://files.getdropbox.com/u/409786/pub/h.../2009.07.17.png ...nie funkcjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podzielenie się skinem pitcarn, czuję że go polubię :-) Czarne/ciemne pulpity są świetne jak człowiek siedzi do 3 w nocy czy coś i nie ma ochoty na rażące go okienka :-)

 

Ja mam takie coś. Bez cudów a z kilkoma smaczkami. Rogi ekranu super dostępne łatwo przez myszkę są bez patrzenia na ekran nawet, więc dałem tam sobie regulację dźwięku i włączanie wygaszacza :) Nie patrząc na kompa sobie z tych rzeczy korzystam jak się uczę :)

lacbgaacm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...