Skocz do zawartości

Pokaż Swój Desktop


2jz_gte

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Siema.

Siedzę sobie na fedorce od wersji fc4.

Śledzę ten temat nieomal od 4 lat i nigdy nie widziałem takiej popyliny jak teraz.

Nie obraźcie się koledzy.

Kiedyś wstawiało się tutaj pulpity które (_na prawdę_ → naprawdę) ORT pluły zajebistością, przynajmniej w odczuciu twórcy.

W czasach KDE3, efekty przeźroczystości, wbudowana konsola w pulpit, oszałamiająca SuperKaramba, najnowsze ikony, zestawy kolorów, nowe fonty

Teraz ktoś stawia sobie system, wstawia nową tapetę i Bach! Pokaż Pulpit.

Czy ktoś z ostatnio wstawiających poświęcił chociaż z godzinę z KDE-look.org na ściągnięcie czegoś ciekawego?

Równie dobrze moglibyście napisać, Mam Dorcie 11-tke i używam AIR z laską na tapecie.... - w ten sposób nie będziecie musieli nawet zdjęć na hosta wrzucać.

 

LENISTWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pulpity które naprawdę pluły zajebistością
a weź i teraz zrób coś zajebistego?! no śmiało ! ... wszystko w 2D i 3D już było. Od czasów szalonej ekspansji Compiz'a na pulpit, KDE 4 i paru bezsensownych programów, poprostu nie ma niczego co by powodowało mimowolne wyszeptanie "WOW".

Minęły czasy efekciarstwa. Można pójść jedynie w sztukę, ale nie wiem czy ktoś z talentem i wizją się trafi. :ph34r:

 

Ustal poprzeczkę, zobaczymy kto podniesie rękawicę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grs_84pl

 

Masz rację co do tego, że się nie poświęca czasu ani nic i bach! do pokaż pulpit - ale w koncu to pokaż pulpit a nie coś innego.

Ładny, brzydki nie ma różnicy.

 

 

//Osobiście sam nie lubię takich normalnych desktopów ale to co widać powyżej to efekt zmęczenia moim wypracowanym przez kilka lat kompletnym minimalizmem (patrz link w syngaturce) windowsa a i też od niedawna linuksa.

Chociaż zmęcznie długo nie potrwa jeżeli jest się uzależnionym od minimalizmu. Patrząc na to ile zajmuje czysta istalacja fedory i te pierdółki w niej - przyprawia mnie to o bóle głowy.

 

(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a weź i teraz zrób coś zajebistego?! no śmiało ! ... wszystko w 2D i 3D już było. Od czasów szalonej ekspansji Compiz'a na pulpit, KDE 4 i paru bezsensownych programów, poprostu nie ma niczego co by powodowało mimowolne wyszeptanie "WOW".

Minęły czasy efekciarstwa. Można pójść jedynie w sztukę, ale nie wiem czy ktoś z talentem i wizją się trafi. :ph34r:

 

Ustal poprzeczkę, zobaczymy kto podniesie rękawicę :D

Dwa lata temu jeszcze się bawiłem w efekciarstwo, teraz komputer to tylko narzędzie do pracy więc mogę się jedynie pochwalić użytecznością.

Rzadko kiedy widzę pulpit ale jeśli już to robię, to na każdej maszynie wygląda to mniej więcej tak:

f277d037bbb07002m.png

 

Ilość przestrzeni plazmy zależy od kompa na którym w danym momencie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...