Jump to content
kamillys

Czy Masz Zainstalowanego Windowsa?

Czy masz zainstalowanego Windowsa?  

223 members have voted

1. 1. Czy masz zainstalowanego Windowsa?

• Tak, bo musze.
      88
    • Tak, bo chce.
      41
    • Boje si? go usuwa?.
      3
    • Planuje wywali?. :)
      19
    • Nie, ale chyba zainstaluje go.
      9
    • Nie i nigdy go nie zainstaluje.
      63

Recommended Posts

Ja mam starego 98, ale jest on tak zdewastowany, że praoktycznie do wyrzucena się nadaje. Nie wywaliłem jeszcze z czystego lenistwa tongue.gif Mam jednak czasem obawy, czy niebędzie mi potrzebny do obsługi jakiegoś programu potrzebnego na studiach.

ja mam 98, ale takiego lysego ze prawie nic tam nie ma. siedzi, bo moze sie okazac konieczny, a nie bedzie wtedy czasu raczej na instalacje tongue.gif ogolnie jest schowany i zapomniany biggrin.gif

Korzystam z windy tylko ponieważ na niej chodzi moja ukochana gra Battlefield 2

korzystam..i póki co nie mam zamiaru rezygnować..z racji tej,że pod Windowsem czyta zawartość aparatu z pamięcią, a pod Fedorą niestety nie..sam aparat oczywiście..ale jak pamięć jest w środku to już nie mad.gif wiem,że są programy które umożliwiają pobranie zdjęć z aparatów(jak pamięć w środku),ale chcę żeby aparat był widziany jako normalne urządzenie..kolejny dysk..

korzystam z windowsa bo z (_linuxa_ → Linuksa) ORT jestem jeszcze zielony, pod linuxem nie mam komunikacji z komórką, i nie znam sie narazie na wine aby uruchamiac potrzebne mi programy(przewarznie na studia), no i rodzinka

Nie mam windy wcale, ale na kompie brata(takim ogólno-rodzinnym) jest. Jak dostałam swój komputer stwierdziłam, że nie chcę na nim pirackiego oprogramowania. Zainstalowałam tylko Fedorę wiedząc, że w ten sposób zmuszę się do rozwiązywania problemów. Jakbym miała windę to przy pierwszym kryzysie użyłabym okienek zamiast się czegoś nauczyć. A tak jak jest muszę się kształcić, nie mam wyboru. Motywujące biggrin.gif

,ale chcę żeby aparat był widziany jako normalne urządzenie..kolejny dysk..

Owszem można tak zrobić poprzez nakładkę na gphoto2. Osobiście tego nie próbowałem (mi wystarczy jak sobie wpiszę z konsoli polecenie i mi ściągnie zdjęcia), ale istnieje taka możliwość.

Mam Windowsa 98 SE ze względu na stare gierki, w które lubię czasem pograć i powspominać stare, dobre, dosowe czasy.

Niestety Dosbox i Dosemu różnie sobie z nimi radzą...

Nie muszę, nie chcę i nie potrzebuję.

Amen. Podpisuję się "obyma ręcyma" wink.gif

sporo softu potrzebnego na studiach chodzi tylko na windozie.. albo jest słabo dostępne wink.gif

wine nie zawsze działa.. wink.gif

pozatym czasami trzeba napisać jakiś soft pod winde wink.gif

ale preferuje raczej linucha, nie mogę patrzeć na wide wink.gif

pozdro wink.gif

W domu M$ Windows nie posiadam - odzwyczaiłem się permanentnie wink.gif jakieś pół roku temu. Moja dziewczyna przyzwyczaiła się do linuksa i całkiem nieźle sobie radzi biggrin.gif więc winda nie wróci już na kompa tongue.gif.

Niestety, w pracy mam okien do bólu (XP, 2000, 2003). Choć ostatnio szef zagonił mnie do Linuksa smile.gif .

pozdrawiam