Skocz do zawartości

Kilka Pytań Na Start


Burn112

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: Swoja droga dziwnie mi wyglada ta czesc xorg.

[...]Czy to wlasnie tutaj nie powinno byc wzmianki o rozpoznaniu karty graf.??

 

Wyglada tak, jak powinno wygladac. Zostaw ta karte graficzna w spokoju...

 

Jeszcze troche i zaczne sie poddawac, w internecie jest pelno rozwiazan dla tego problemu, ale tylko dla ati i sterów oficjalnych od nvdii.....
Kurde, gdybys do jasnej cholery przeczytal wiki to bys wiedzial, ze to jest to samo - tylko troche stuningowane i spakowane do RPM-a

 

Czy Linux ma DirectX??

 

...

 

Czy Ty tutaj jakas prowokacje robisz czlowieku?? Po prostu nie jestem w stanie uwierzyc, ze nie robisz sobie jaj w tym momencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak tak wiem, ze to to samo, przecyztalem to z wiki czlowieku co mi podales... Ale nie chce wywolywac sporów..

 

Otóz w Nvidia Display Settings program normlanie widzi moja karte graf. tylko czmeu Fedora jej nie widzi??

 

PS. Skonfigurowalem juz sobie Kadu i mp3 ha :D ^^ Nawet nie wiecie jak mnie to cieszy ^^

 

PS2. Czy grajac w gry przez Wine (gry które wiem, ze dzialaja, bo dzialaja u kolegi na Ubuntu) to nei bedzie on wymagal jakiegos czegos podobnego do DirectX do plynnej pracy??

 

Sa jakies "stuningowane i spakowane do RPM-a stery do plyty glównej na chipsecie nforce2 czy ich instalacja nei jest konieczna?? Na oficjalnej stronie nvidii sa takei sterowniki na Lina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz w Nvidia Display Settings program normlanie widzi moja karte graf. tylko czmeu Fedora jej nie widzi??
Jak to nie widzi?? Dziala? Dziala. Wiec o co Ci chodzi? O to, ze masz w xorg.confie "Videocard0" zamiast nazwy modelu? To sobie zmien na jakis inny identyfikator - równie dobrze moze to byc "GF7600" jak "Ziutek Burczymucha" - to nie ma najmniejszego znaczenia. To tylko identyfikator.

 

Czy grajac w gry przez Wine (gry które wiem, ze dzialaja, bo dzialaja u kolegi na Ubuntu) to nei bedzie on wymagal jakiegos czegos podobnego do DirectX do plynnej pracy??

 

A moze byc tak POCZYTAL o wine i jak dziala??

 

Sa jakies "stuningowane i spakowane do RPM-a stery do plyty glównej na chipsecie nforce2 czy ich instalacja nei jest konieczna?? Na oficjalnej stronie nvidii sa takei sterowniki na Lina.

 

Nie wiem z technicznego punktu widzenia - ja nic nie doinstalowywalem recznie i wszystko dziala, a mam ten sam chipset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że szukałem:

Czy jest jakiś sposób na ustawienie, aby Num Lock był włączony od razu po zalogowaniu??

http://easylinux.info/wiki/Fedora_fc5_pl#Jak_w.C5.82.C4.85czy.C4.87_klawiatur.C4.99_numeryczn.C4.85_.28Num_Lock.29_podczas_startu_GNOME.27a

Może nie zadawaj już pytań w tym temacie, bo robi się jedna wielka "kaszana" tzn. bardzo dużo różnych problemów w jednym temacie. Jak masz jakieś pytanie to załóż nowy temat, daj odpowiedni tytuł itp. Może ktoś będzie chciał skorzystać z rad jakie tu dostaniesz. Chodzi o to żeby było jak najbardziej przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, poprostu nie chciałem zaśmiecać forum najprawdopodobniej powtarzającymi się pytaniami.

 

Zobacz co właśnie napisałeś. Skoro to są powtarzające się pytania (a są, słuszna uwaga) to po diabła je w ogóle znowu zadawać? Powiedz mi, po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zrobił się chaos. Zamykam temat.

Uwaga do Burn112 na przyszłość: na forum obowiązuje zasada "jeden wątek - jeden problem" inaczej robi się śmietnik, nic nie można znależć. Takie postępowanie umożliwi również lepsze formułowanie tematów.

Generalnie proszę żebyś przejrzał sobie http://rtfm.killfile.pl/ - unikniemy problemów i nieporozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...