Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja :)

Hello, nazywam się Sławek i studiuje na 5tym roku informatyke na Politechnice Sląskiej w Gliwicach, moja praca mgr to projekt IDS pod (_linuxa_ → Linuksa) ORT na bazie Shadow IDS :) Linuxem bawie się od 2giego roku (studiów oczywiście:) , zaczynałem od Debiana potato, potem był chwilowo czas red-hatów od 7.3 , a potem znów Debianik 3.0 , obecnie od ponad pół roku działam wyłacznie na Fedorze :) obenie FC2 :) Przed wakacjami skasowałem całkowicie Wingroze :) i bardzo mi z tym przyjemnie :)

A poza tym ćwicze kyokushin, interesuje sie bezpieczeństwem sieciowym i swoją kobietą (w zmiennej kolejności) :)

pozdrawiam wszystkich grupowiczów, choć jestem tu zaledwie trzeci dzień (zarejestrowany)

Sławek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze OfficeXp to jest niezly wypas, ostatnio troche w szkole mialem, formatowanie stylami w wordzie (fajne nawet to bylo), a nie dlugo exel idze :) ( juz keidys troche mialem, to tez mi sie ciekawy wydawal), a od stycznia c++ w interfejsie ide w builderze borlanda[tak to sie zwie(?)] ;p, czyli prawie jak delphi...

;]

 

PS. Czesc Michal :P:P:P:P

PS2. A podobno exel z vba to juz (_wogole_ → w ogóle) ORT niezla jazda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, tak się przedstawiacie to i na mnie przyszła kolej, mam na imię Kuba, urodziłem się i mieszkam w Warszawie, jak narazie jestem wiecznym studentem, zmieniam studia jak rękawiczki :), co nie jest dobrym sposobem, ale tak to już jest...., z linuksem znamy się z 2 lata a o, ale o linusie jako że istnieje to minie już z 8 lat, przeleciałem już różne dysrybucje, ostatnio zatrzymałem sie i chyba już zostane przy Fedorze, lecz moją ulubioną dysrybucją jest SuSE, niestety mój dysk jest zamały aby mieć na nim dwie dystrybucje linuksa, z czasem się to może zmieni, Windowsa, nieużywam bo jest mi zbędny, wszystko czego potrzebuje to mam w linuksie, gdy podróżuje zabieram z sobą knoppixa, bo działa zazwyczaj dobrze na różnych kompach,

 

Inne rzeczy jakie uwielbiam robić oprócz zajmowania się kompem, to żeglarstwo, snowboard, wychodzenie z psem na spacer, piękne kobiety, dobrze spędzony wieczór ze znajomymi+ wiele innych rzeczy.....

 

Dzięki. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przedstawię żeby było miło.

Mam na imię Paweł i mieszkam we Włocławku (mniej lub więcej w centrum Polski). Właśnie skończyłem studia (w poniedziałek 18.10.2004 miałem obronę pracy magisterskiej z dosyć ciekawego tematu: "Projekt i implementacja środowiska do wymiany komunikatów w systemach rozproszonych z podejściem obiektowym do opisu struktury wiadomości." - swoją drogą nieźle zakręcony temat :D ) na Politechnice Poznańskiej, wydział informatyki i zarządzania, kierunek: sieci komputerowe i systemy rozproszone.

Swoją przygodę linuxową zacząłem od RedHat-a 5, potem 7 a teraz jest FC1 (aktualnie ciągnie się FC3-test3). Jak widać jestem wierny RH (sam nie wiem czemu - po prostu), mimo iż widziałem i miałem okazję pracować z wieloma dystrybucjami.

Pracuję jako informatyk w jednym z banków (nie będę pisał w jakim, żeby nie stosować krypto-reklamy) i administruję systemem HP-UX.

Wolne chwile staram się spędzać z moją piękną żoną Olą i 3-letnią córeczką Asią.

Co do dygresji ziemi, Ola jest również bardzo zazdrosna o Linux-a i również nie wiem o co jej chodzi mówiąc, że poświęcam mu więcej czasu niż Jej ;) Ale chyba żona informatyka jest skazana już na taki los...

Co do konkluzji kolegów na temat zostania programistą informuję - kto chce być szczęśliwym posiadaczem własnej rodziny niech nie myśli o karierze zawodowej programisty!!! Sam znam dosyć dobrze C/C++ (moja praca magisterska ma 2610 linii kodu w C++), ale nigdy nie mam zamiaru pracować jako programista!!! To jest "pralnia beretu" i na dłuższą metę gryzie się z normalną egzystencją ziemską. Programowanie - owszem - przydaje się bardzo w pracy informatyka (chociażby do pisania różnych programów i skryptów wspomagających i autamatyzujących pracę) ale tylko z doskoku.

No, dosyć straszenia :) Każdy jest dorosły i wie co robi...

Hmm....co tu jeszcze napisać....(_acha_ → aha) ORT - Lubię słuchać muzyki wszelkiego rodzaju (oprócz disco-polo bo nie lubię fuszery), czytam różne książki (żeby nie wpaść w prostolinijny tok myślenia) i bardzo się staram być szczęśliwy (nie zawsze wychodzi, ale przynajmniej się staram).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Zagi

Cze ;)

 

"Projekt i implementacja środowiska do wymiany komunikatów w systemach rozproszonych z podejściem obiektowym do opisu struktury wiadomości."

Co to znaczy ?? ;]

 

chce być szczęśliwym posiadaczem własnej rodziny niech nie myśli o karierze zawodowej programisty!!!

Co to ma znaczyc ??? Ja chce być programistą c/c++ :/

 

Czy twoj avatar to twoje autentyczne zdjecie ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Zarejestrowalem sie juz jakis czas temu ale dopiero teraz trafilem na ten topic ;)

Nazywam sie Janek i mieszkam w miescie Łodzi. Zainteresowani muzyka elektroniczna a w szczególnosci drum'n'bassem moga mnie kojazyc jako niejakiego DJ'a Ro-X'a ;D

Studiuje na pierwszym roku Wyzszej Szkoly Informatyki w Łodzi ( www.wsinf.edu.pl ) Linuxem interesuje sie juz jakis czas (pierwszy byl RH 5.0 dolaczony do CHIP'a w '98). Po tym mialem mala przerwe az teraz linuxmania znowu mnie dopadla ;) W ostatnim czasie przetestowalem FC1, FC2, Debiana, Lycoris'a, Auroxa i aktualnie siedze na SuSE 9.1. Z tych wszystkich systemow najbardziej podchodzi mi wlasnie FC i SuSE (ech to logo...;) Windowsa uzywam coraz rzadziej, glownie wtedy gdy potrzebuje cos szybko zrobic a okazuje sie ze mojemu pingwinkowi nagle zabraklo jakiejs biblioteki etc.

Ciesze sie ze jestem tutaj z wami ;] HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie slyszalem ze Łódz to polska stolica drum and bass'u... :) imho fajny gatunek, tylko jedyni kumple ktorzy slcuahaj tej muzyki, najpier nazra sie jakis delfinkow, matrixow, biedronek, pixów i innych gowien i dopeiro slcuahaj tego sluchaja ;/ hmm...

Jak lubisz tez troche house'u, trance'u itp. to zapraszam Cię na www.koloseum.info, [ wpadaj o roznych porach i w roznych dniach tygodnia, bo rozni dj'e sa... jest ich juz z 15 ;], jedyni sa lepsi inni gorsi, ale niejest najgorzej, radio sie dobrze rozwija, [Fulbert i Dj Czerwin graja hip-hop, rap, r'n'b, itp], reszta nawala mmuzyka klubowa, zaorwno krajową jak i zagraniczna ... :) Jak dobrze trafisz to mozesz posluchac naprawde wypasionych audycji, graja u nas ludzie z Radia Bogoria [ moze slyszeliscie, kolo wwa radio] ( co wskazuje na dosc wysoki poziom ), sa tez pcozatkujacy... jest nawet jeden wariat z Nicei z Fracji, :)

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam ;]

 

PS. Masz jakas stronke z kawalkami [swoimi albo niekoniecznie] ?? bo dawno d'n'b nie sluchalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na "www.drumandbass.pl/forum" tam w dziale "sety" znajdziesz kawal dobrej muzyki ;) Szczegolnie polecam "John B & MC Lowqui" z Niemiec.

 

PS. Niestety w kulture klubowa na stale wpisane sa dragi a w szczegolnosci extasy... W koncu gdyby nie UK i dropsy clubbing nie byl by tym czym jest dzisiaj. Mimo to ja preferuje dobry browar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Siem wszystkim:) ostatnio stałem sie DUMNYM użytkowinikiem pingwinka i jestem z tego bardzo szczęsliwy... M$ odpalam tylko gdy starsi chcą usiąsc do kompa mo moj stary uwaza ze IE to najlepsza przegladarka w swiecie i operą nie umie sie poslugiwac ( pomijajac fakt ze czasem chciał wlaczac kompa resetem :) ) W tej chwili jestem w połowie XXIII LO w Warszawie... moja przygoda z pingwinkiem zaczęla sie ze 3 tygodnie temu:) dosc czesto mam momenty tj. ten gif ... :lammer: ale jest spoko... od czego sa fora na całym swiecie...

 

 

____________________________________________________________________________

Pernego razu przyszedł informatyk z synkiem do zoo.

Chodzą tak i chodza, az nagle trafili na dziwne zwierzaczki...

mały mówi

- Tato, PATRZ!! pingwiny..

a tata na to:

- Nie synku, to sa LINUXY ....

 

WITAM I POZDOR DLA FSZYSTKICH ....JOŁ B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no jak sie juz przedstawiac to przedstawiac. Nazywam sie Adrain i mieszkam sobie w Katowicach. Kończe już szkołe o tajemniczym skrócie Śl.T.Z.N. Pierwszego (_linuxa_ → Linuksa) ORT mialem 4 lata temu, ale powiedzmy ze to bylo na zasadzie zainstalowac zobaczyc, wkurzyc sie wyciepnac, i tak przez 3 razy. No i w kocu od roku uzywam juz normlanie i nie zamierzam zaprzestac (choc nie raz mnie wkurzy pingwin do bólu).

Pozdrawiam Wszytskich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy albo nikt... ;) Jestem Adam zamieszkuje zatłoczoną zakorkowaną Stolice. Studiuje Informatyke na II roku Wsisiz. Za (_linuxa_ → Linuksa) ORT złapałem sie kilka miechów temu Fedora II to moje pierwsze distro ale nie ostatnie... (szykuje sie slack...) Badam nie tylko (_linuxa_ → Linuksa) ORT nie tylko od strony urzytkowej ale i budowy (od partycji ext3 przez i-węzły do shella i dalej) W wolnych chwilach (a mało takich mam) przesiaduje na (_linuxie_ → Linuksie) ORT (dobrze że mam LCD monitor bo by mi już dawno oczy wypaliło), niestety czasem trzeba spotkać sie z Kobietą... odwieczny dylemat którą samice wybrać :P

 

Dodatkowo interesuje sie programowaniem C/C++ myśle że służe pomocą, VB paskudny język windy też opanowałem. Marzenie: widze sie w administracji sieci, zabezpieczenia (hacking), pisanie kodem jak Polszczyzną, tworzenie aplikacji pod każdy system i marzenie numer 1: kiedyś kiedyś kiedyś kiedyś Właśne distro!!!!

 

 

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...