Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Adam mieszkam w Świnoujściu (chyba tak to się pisze :lol: ) chodze do gimnazjum publicznego nr1, (kończe 3 klase), (_linuxa_ → Linuksa) ORT a dokładnie FC3 od grudnia ale balem się zainstalować i wkońcu zainstalowałem w marcu, narazie fedorka działa mi super i nie mam zamiaru zmieniac dystrybucji z niecierpliwościa czekam na FC4 :D

 

POZDRO DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, mam na imię Michał, mieszkam w Pruszkowie. Z linuksem mam styczność od 2005 roku, kiedy to jeszcze jako uczeń ogólniaka poznałem Mandrake 8.0 będąc praktykantem ;) Jak można się domyślić ... używam Fedory :P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Sądze, iż wypadało by się również przestawić.

Mam na imię Mateusz.

Ostatni rocznik piszący starą maturę ( sobie obliczcie jka chcecie :D ).

Poznawac Linuksa zaczlem od Slacka 6 z jakiegos czasopisma komputerowego( wersji nie jestem pewien).

 

Bardzo spodobal mi sie ten OS, zwlaszcza te wszystkie komendy podobne do DOS'a ;)

Lecz ileż można siedzieć w konsoli bez netu itd. Potem miałem dłuższą przerwę.

Nastepnie kilka innych dystrybucji.

 

Obecnie chciałbym pograć w jakies gierki pod linuxem, nauczyć sie C++ wlasnie na ta platformę, no i uniezależnić się od MajkroSzoftu.

 

Dzieki C ya.

Pozdrawim Całe Kuj-Pom :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmmm... Tomek, 4 rok na PL (Lipotechnika Bubelska -> ;) ), studiuje informatykę w czymś tam.

Jestem młodym, ale forumowiczem nie użytkownikiem Linuksa.

Jak wielu przeszedłem przez wiele dystrybucji by dłużej zatrzymać się przy Fedorze. FC polecił mi kumpel z innej uczelni więc używam i narazie jestem happy. Jak będzie dalej ... zobaczymy. Myślę że zostanę tu na dłużej. Według mnie (_linuks_ → Linux) ORT uczy pokory, cierpliwości i samozaparcia :lammer: ... Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Wojtek i spory kawałek życia już za sobą. B) Teraz chyba zaczyna się ta najciekawsza jego część :rolleyes:

Moja przygoda z Linuksem zaczęła się kiedy po zmianie sposobu życia spowodowanej utratą zdrowia dostałem komputer (było to w roku 2001). Teraz (_linuks_ → Linux) ORT jest moją fascynacją i stale w nim coś "grzebię" i testuję. Cieszę się, że jesteście na Forum i można z Wami porozmawiać. Może kiedyś zorganizujemy jakiś ogólnopolski zjazd i poznamy się osobiście :?:

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zorganizujemy jakiś ogólnopolski zjazd i poznamy się osobiście :?:

Jestem chętny, pewnie wiele innych osób również... Jedyny problem jest taki jak zawsze na fedora.pl, cienko z organizacją... Może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto założył Forum? Czy jest ktoś, kto je firmuje, czy też powstało smoistnie B) ? Jak sie tu pierwszy raz logowałem, to w ślad za ciasteczkiem (najprawdopodobniej), przyszedł do mnie mail z zaproszeniem do kupna FC4. Pochodził on ze stowarzyszenia zajmującego się rozpowszechnianiem Linuksa, a majacego swoją siedzibę w Krakowie przy ul. Kątowej 1.

:ph34r: Tajemnicza sprawa :ph34r:

Może ten ktoś pomógłby w organizacji, a jak nie, to myślę, że się jakoś zorganizujemy. Możnaby powołać do życia Ogólnopolskie Stowarzyszenie Użytkowników (Miłosników) Fedory i organizować spotkania, szkolenia i inne ...

Przez jakiś czas obserwowałem działalność panów z Aurox-a. Było ono bardzo dynamiczne i kreatywne w tej dziedzinie. Szkoda tylko, że produkt okazał się lichy :blink: Właśnie z Aurox=a przeszedłem na FC3 i stwierdziłem, że ona dobrze działa, bo nie dotknęła jej ręka developerów Aurox-a :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto założył  Forum? Czy jest ktoś, kto je firmuje, czy też powstało smoistnie B) ?
Bardzo nieoficjalnie mogę Ci powiedzieć, że serwer i domenę sponsoruje dystrybutor Red Hat-a w Polsce, http://www.bel.pl

Jak sie tu pierwszy raz logowałem, to w ślad za ciasteczkiem (najprawdopodobniej), przyszedł do mnie mail z zaproszeniem do kupna FC4. Pochodził on ze stowarzyszenia zajmującego się rozpowszechnianiem Linuksa, a majacego swoją siedzibę w Krakowie przy ul. Kątowej 1.
Chyba kątowa 6/1, heh, czasem pamięć mnie nie zawodzi :) Mail otrzymałeś właśnie od przedstawionej wyżej przeze mnie firmy.

Może ten ktoś pomógłby w organizacji, a jak nie, to myślę, że się jakoś zorganizujemy. Możnaby powołać do życia Ogólnopolskie Stowarzyszenie Użytkowników (Miłosników) Fedory i organizować spotkania, szkolenia i inne ...

Przedstawiciel tej firmy to bardzo fajny człowiek, niestety również bardzo zajęty. Na początek IMO lepiej zorganizować coś nieoficjalnego. Heh, jak powołasz to stowarzyszenie to dołączę:)

Przez jakiś czas obserwowałem działalność panów z Aurox-a. Było ono bardzo dynamiczne i kreatywne w tej dziedzinie. Szkoda tylko, że produkt okazał się lichy :blink:  Właśnie z Aurox=a przeszedłem na FC3 i stwierdziłem, że ona dobrze działa, bo nie dotknęła jej ręka developerów Aurox-a :D  :D  :D
Developerzy Auroksa odwalają masę dobrej roboty i szanuję ich za to. W Auroksie są paczki o których Fedorowicze mogą pomarzyć (Neostrada, Blueconnect itd.). Jak skończę naukę programowania też zacznę robić (żart).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety najnowszych wiadomości o Aurox-ie, bo jak mi się 10.0 rozleciało i Synaptic chciał na dzień dobry wyrzucić ponad 140 pakietów w tym kilkanaście kluczowych dla systemu, oraz system nie wykrywał napędu DVD, a kolejne "poprawione" wersje mialy takie same błędy, to zrezygnowałem ze współpracy.

Jeśli chodzi o stowarzyszenie, to jest potrzebne conajmniej 15 osób (patrz ustawa o stowarzyszeniach) , a ja występuję tylko w jednej osobie. Myslę jednak, że pójdę na ul. Kątową i prozmawiam z nimi, bo dobrze byłoby coś takiego powołać do istnienia w tej czy innej formie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stowarzyszenie, to jest potrzebne conajmniej 15 osób (patrz ustawa o stowarzyszeniach) , a ja występuję tylko w jednej osobie. Myslę jednak, że pójdę na ul. Kątową i prozmawiam z nimi, bo dobrze byłoby coś takiego powołać do istnienia w tej czy innej formie B)

Mówisz poważnie o tym stowarzyszeniu? Jeśli tak, to IMO wystarczą trzy osoby, by założyć, choć są jakieś różne rodzaje i nie wiem za bardzo, pod który to kwalifikowałoby się.

A teraz zejdźmy na ziemię :). Jakie są korzyści z założenia czegoś takiego? No i oczywiście jakie są "niekorzyści"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzyści są takie że się występuje jako osoba prawna i wtedy łatwiej coś uzyskać, zorganizować itd.

Można funkcjaonawać wyłącznie w sieci, a można również robić coś wiecej w realnym (jeszcze) świecie :)

Niekorzyści i bezsens takiego rozwiązania podyktuje ci na pewno twój sceptycyzm :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam na imie Przemek

pochodze z tarnowa

a przygode z linuksem zacząłem w maju (zresztą w ten sam dzień co zarejestrowałem się na forum)

do tej pory miałem styczność z linuksami live cd (knoppixem, slaxem, damn small i wiele innych) nawet prubowałempróbowałem FreeSBIE, po tym wszystkim kumpel mnie namuwiłnamówił na fedore i się stało teraz nie moge się z nią rozstać zainstalowałem sobie jeszcze slackware, ale to już nie było to samo co fedora, więc narazie go odłożyłem na (_puźniej_ → później) ORTpóźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooł! Ale burak ze mnie. Nawet się nie przedstawiłem. Nadrabiam: ;)

 

Trzy bobry, jestem Konrad Kokosowy, jestem amiga-maniakiem, w wolnych chwilach zrywam struny w moich gitarach, ale moim celem w życiu jest namówienie patpi'ego, aby powrócił do starej ksywki. ;)

 

Praca domowa odrobiona. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FC_user

Juz byly takie propozycje kiedys.. (nawet ode mnie jedna wyszla).. ale tłum nie przyjął jej zbytnio entuzjastycznie.. moze to i z powodu braku czasu.. a moze mnie po prostu nie lubią ;P

W kazdym bądz razie jestem za.. (byle w centrum polski, abym mial blisko :P)..

Zartuje.. mozna taki 3 dniowy zjazd zorganizowac.. tylko co na takim zjezdzie ?? zaawnsowane zagadnienia ? jak postawic super-konkretna sieci wi-fi i inne takie pierdoly ?? czy raczej uchlamy sie wezmiemy gitare posiewamy i takie tam :P :P :P .....

a moze i jedno i drugie ;)

 

Ja jestem za.. moge nawet aktywnie uczestniczyc w takiej akcji.. ;) [jedyny problem to to, iz jestem aktualnie niezbyt letni.. a mianowicie nieletni :P ]

 

Pozdrawiam

 

PS. Pat nowy avatarek ;)

PS. Jezeli chcemy cos zoorganizowac to trzeba zaczac rzucac konkretnymi propozycjami

 

to trza by bylo Hotel wynajac --(przydalby sie sponsor .. ewentualnie kazdy sam wynajmuje)

trza by sale zaltwic

kompy zaltwic

preojektor zalatwic

madrych ludzi zaltwic.. ;)

i przede wszystkim tot rza by bylo dobry plan zaltwic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...