Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :lol: to ja też się przedstawie :D

Jestem chyba pierwszą dziewczyną, która to robi (mam nadzieje, że jest nas tu więcej.. :rolleyes: ) mam na imię Karina, w tym roku zdaje mature :shock: z matmy i fizy (niestety..) Planuje studia na wydziale informatyki (zobaczymy gdzie się dostane :D )

Interesuje się programowaniem (znam troche C, C++, Delphi, php, html...ale to są tylko podstawy) a także obróbką grafiki....

Moja muza to techno, trance...wszystko co ma dobry rymt :lol:

Niestety nie zainstalowałam jeszcze (_linuxa_ → Linuksa) ORT...czekam do maja, bo obawiam się, że gdybym teraz odłączyła winde...no cóż mogłabym maturki nie zdać - jak zasiąde do (_linuxa_ → Linuksa) ORT (nie wiem jeszcze czy zaczne od Mandrake, Fedory czy Auroxa :?: ) to na dłuuuuugo :lol:

PoZDro 4aLL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zainstalowałam jeszcze (_linuxa_ → Linuksa) ORT...czekam do maja, bo obawiam się, że gdybym teraz odłączyła winde...no cóż mogłabym maturki nie zdać

Bardzo mądre stwierdzenie :) Mam podobny problem z maturą i Rawhide'm (jak do tej pory Rawhide dominuje) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Instaluj Linuksa :)

Sporo osób tu na forum ma maturki w tym roku, a jednak linuksa nie kasują :)

W razie jakbym Cię nie zachęcił to zapraszam w maju :)

btw. To jest najfajniejsze forum na tej planecie.. :)

Gorąco polecam :)

 

Mam podobny problem z maturą i Rawhide'm (jak do tej pory Rawhide dominuje)

Nie strasz dziewczyny :) Ale sam przyznasz, że Rawhide jest o wiele ciekawszy niż matura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AlienJR kusisz, maturka jednak musi ( :?: ) być ważniejsza...ale już 18 maja obiecuje, że będe Was męczyć pytaniami typu: a co się stanie jak wcisne enter? odp: :lammer: :lol:

eh wszystko jest ciekawsze od matury :D

a swoją drogą forum zaje( :?: )fajne...( żeby nie klnąć ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że takich wątków powinno być więcej. Normalnie się rozczuliłem czytając i postanowiłem dorzucić cegiełkę od siebie ;)

 

Nazywam się Paweł i mieszkam w okolicah Wawy (Błonie) Jestem studentem trzeciego roku informatyki na WSHE w Łodzi. Przygodę z Linuksem zacząłem jakiś niecały rok temu [żałuję że tak późno]. Pierwsze distro to Mandarynka, ale zrezygnowałem na rzecz Fedory (i wcale sie nie zawiodłem). Nie jestem jakimś zaawansowanym userem ale cały czas się uczę.

Nie długo biorę się za pracę inżynierską i w planach mam napisać coś właśnie o Linuksie - tylko narazie nie wiem co - a czas ucieka :blink: (jak macie jakies propozycje to śmiało)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje, że nasza współpraca będzie rewelacyjna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z maturą i Rawhide'm (jak do tej pory Rawhide dominuje)

Nie strasz dziewczyny :) Ale sam przyznasz, że Rawhide jest o wiele ciekawszy niż matura :)

Eh, jeszcze nikt nie zmasakrował tak mojego nicka, dzięki :)

Masz rację, bez dwóch zdań wolę Rawhide od matury... Uzasadnienie już ktoś napisał:

 

eh wszystko jest ciekawsze od matury :D

Podzielam zdanie... Nareszcie mamy kogoś, kto załagodzi obyczaje na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AlienJR kusisz

pewnie, żę kuszę :D

Eh, jeszcze nikt nie zmasakrował tak mojego nicka, dzięki smile.gif

w avatarze masz kapelusik to ksywkę musisz mieć _patcik :)

Powiem szczerze że takich wątków powinno być więcej. Normalnie się rozczuliłem czytając

Tak, tak Dev miał doskonały pomysł z tym wątkiem.. panuje tu taka (powiedziałbym nawet) 'imprezkowa' atmosfera.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panuje tu taka (powiedziałbym nawet) 'imprezkowa' atmosfera..

To by było dobre - imprezka fedorkowiczów - może jakiś browarek w realu B) :?:

cześć  Matwix  coś mi się ten nick z Matrix'em kojarzy laugh.gif powodzenia z pracą smile.gif

Cześć Karia (Kario) ;) Bardzo mi miło - co do pracy "nie dziękuję" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie : Sebastian

Wiek : 26lat

Wyksztalcenie : informatyk ; specjalizacja sieci komputerowe ; certyfikat administratora sieci Novell Netware ; certyfikat ECDL :shock: i inne

Windy : wszystkie

Linux : pierwszy chyba w 96 roku dolaczony do gazety PC World Komputer SuSe w wersji ?? nie pamietam na pentium 60 i 8Mb ram :D ;troche tego bylo ; teraz fedorka 3 oczywiscie nie narzekam wszystko dziala OK.

 

a tak pozatym to jeszcze programista glownie w Delphi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...