Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ;)

Mateusz, w tym roku zaczynam studia na Politechnice Poznańskiej (Inf. na WI). Wielki miłośnik i wychowanek systemów z rodziny Windows oraz rozwiązań Microsoft. Bardzo mocno związany z technologiami z Redmond - C#, WinAPI, MSSQL, Visual Studio etc. Niestety obawiam się o przyszłość MS więc pora zmienić kurs w kierunku wolnego oprogramowania. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Tyle już tu naskomlałem  a jeszcze się nie wpisałem :D To wpisze się teraz, lepiej późno niż wcale.

Jestem Z Poznania, interesuje się wszystkim tak naprawdę. Ostatnio skończyłem pisać książkę i próbuję zabrać się do zrobienia w końcu swojej strony jak tylko dam radę z grafiką bo na razie jadę na silniku wordpressa www.fffm.info. 

Z linuxami eksperymentuję już jakiś czas i najbardziej do przejścia z windowsa przekonała mnie szybkość i gnome 3  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam! [ale miły temat :) ]

Ja mam na imię Kasia i swoją historię z Linux'em zaczęłam jako mała dziewczynka. W dzieciństwie miałam zawsze postawioną na PC'ecie Fedorę obok Windowsa i w internecie wtedy nie było nic interesującego i takie gluty jak ja włączały komputer tylko dla gier systemowych, a Linux miał ciekawsze niż Windows :)

Potem doszło jeszcze już bardziej świadome oburzenie, że Win to dno i nawet prawidłowo pamięci nie zwalnia, więc trzeba go co jakiś czas restartować i się wiesza i w ogóle płatny i i i ...! Stwierdziłam, że czas rozpocząć wędrówkę w poszukiwaniu systemu idealnego dla mnie.

Na razie pracowałam na Fedorze (sentyment mam do tej dystrybucji) na maszynie wirtualnej, a niedawno postawiłam sobie Kotka Schródingera (czyli Fedora 19) obok Win'a, z którego planuję całkowicie zrezygnować.

A tak poza to lubię programować (c, c++ i mam zamiar zabrać się za Javę), grać na fortepianie i czytać książki.

Mój chłopak też jest strasznie zazdrosny o Fedorę i cały czas nie może zrozumieć dlaczego nie mogę używać jak to określił "normalnego" systemu operacyjnego - nawet nie zdaje sobie sprawy jak błądzi :)

moje plany na najbliższą przyszłość: uruchomić Heroes III na Fedorze !!!

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...