Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Mam na imię Łukasz, mieszkam w Rzeszowie. (_linuxa_ → Linuksa) ORT pierwszy raz zobaczyłem jakieś dwa lata temu, początkowo jakoś mi się nie spodobał, miałem modem, którego nie mogłem zmusić do pracy pod Linuxem, a bez tego nie wyobrażam sobie owocnej pracy ;) W tej chwili zamierzam poświęcić mu troszkę więcej uwagi :)

Wszystkich gorąco witam!!

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów(??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Robert Stefaniuk, więc w wołali do mnie w życiu Robert, Stefan, Kacper ( tak od czapy :) ). Mam Fedore 3 wersje 64-bit i jestem bardzo zadowolony, po instalacji działa mi praktycznie ;) wszystko.

W świecie (_linuxa_ → Linuksa) ORT jestem nowy.

Na razie pierwszą zmorą była kompilacja żródeł, konkretnie chciałem sobie skompilować Kadu lub GG2 a tu co chwila błąd, jak nie w ./configure, to w ./make.

Jak wy sobie z tym radzicie jak wam make wywali np. kilkadziesiąt błędów?

Jak sobie z tym poradziliście na początku?

 

Trzymajcie się, mistrzowie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;] jestem Bartek z Kołobrzegu studiuje sobie na Polibudzie w Koszalinie (informatyka 1 rok). Przechodze wlasnie okres przystosowawczy po przeskoku windows--> linux i troche jeszcze ten tegeo.. :lammer: ale widze ze nie jestem sam :P

Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To i ja sie wpisze :)

 

Na imie mam Slawek, studiuje na 1 roku na WSISIZ w Warszawie. FC 3 uzywam od kilku dni, ale po wydrukowaniu masy tekstow, pozyczeniu ksiazki z biblioteki zapoznaje sie z tym wszystkim. Bedzie dobrze.

 

Jesli chodzi o instalacje poradzilem sobie bez zarzutu, zainstalowalem neo, mplayera, kadu i kilka innych rzeczy. W dzialaniu podstawowym na plikach (kopiowanie, kasowanie, linkowanie, instalowanie) posluguje sie juz ladnie konsola :)

 

Jesli chodzi o to, co lubie porobic na kompie - to tworzenie roznych aplikacji php (na wlasny uzytek) oraz czasem sie grafika pobawie.

 

I mam nadzieje, ze znajde na tym forum jeszcze wiecej ciekawych informacji.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich serdecznie mam na imie Filip. Studiuje na pierwszym roku informatyki na Politechnice Lubelskiej . Jesli chodzi o system operacyjny, naturalnie uzywam FC3 . Dlaczego FC ??

Poczatkowo mialem Slackware 10 przy srodowisku graficznym fluxbox, ale nie dawalem sobie zbytnio rady. Do (_linuxa_ → Linuksa) ORT namowil mnie moj brat. To chyba tyle o mnie .

Pozdrawiam wszystkich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam B)

Jestem Arek z Warszawy. Studiuje sobie informatykę na WAT-cie. Jestem już na ostatnim roku i w przyszłości planuję rozbudowę mojej (już zaczętej) sieci blokowej.

Oczywiście na serwerze działa FC2 :lol:

FC2 bardzo mi się podoba. System uruchamia się (do znaku zachęty) w jakieś 10-15 sekund. Uruchomienie xfce trwa dodatkowe 3 sekundy. A wszystko to na P3 600 128RAMu (to tak w ramach dyskusji nad gentoo). Chciałbym zacząć zabawę z PLD ale już tak się przyzwyczaiłem do systemów RedHat-owych, że już nie bardzo mi się chce uczyć obsługi innych (to trochę dziwne bo z windowsem nie miałem tego problemu ;))

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak wszyscy to wszyscy ;)

Ja jestem Michał z Ostrowa Wielkopolskiego (taka mala wies niedaleko od Kalisza) Mysle ze jestem tutaj najmlodszy bo w lutym skoncze 14lat. W przyszlosci mam zamiar studiowac informatyke bo bardzo mnie to "nakreca" :P Z (_linuxa_ → Linuksa) ORT korzystam bo dosc mialem wiecznych napraw windowsa, jego błędow, blue screenow, zawieszen, formatow srednio 2-3 razy na rok ;] , itd... mozna by bylo dlugo wymieniac. Z linuxem jest troche problemow ale dzieki takim miejsca jak to forum ze wszytskim mozna sobie poradzic (:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
@ AlienJR

Cze ;)

 

"Projekt i implementacja środowiska do wymiany komunikatów w systemach rozproszonych z podejściem obiektowym do opisu struktury wiadomości."

Co to znaczy ?? ;]

 

Poczytaj trochę o PVM i CORBA to się dowiesz więcej :-)

 

chce być szczęśliwym posiadaczem własnej rodziny niech nie myśli o karierze zawodowej programisty!!!

Co to ma znaczyc ??? Ja chce być programistą c/c++ :/

 

Twój wybór AlienJR. Ja tylko napisałem swoją opinię co do tego tematu.

 

Czy twoj avatar to twoje autentyczne zdjecie ? ;]

 

hehehe. Jasne że moje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chce być szczęśliwym posiadaczem własnej rodziny niech nie myśli o karierze zawodowej programisty!!!

Co to ma znaczyc ??? Ja chce być programistą c/c++ :/

 

Twój wybór AlienJR. Ja tylko napisałem swoją opinię co do tego tematu.

Chyba pójde na mechatronike na politechnike warszawską (jesli sie dostane of course), z reszta o czym ja tu mowie.. jescze musze przetrwac 2,5 roku liceum :) i zdac mature dobrze :/

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Sebastian i studjuję zaocznie na I roku w Wyższej Szkole Informatyki i Telekomunikacji w Kiecach a dodatkowo pracuję jako kasjer w Banku (nienawidzę tej roboty ale coś robić trzeba)

Z linuksem jestem od Red HATa 9 i pasuje mi ten system ... szkoda tylko że pograć nie można :( ... no ale nie (_odrazu_ → od razu) ORT śwat zbudowano ...

Narzekam na potworne braki wolnego czasu ... i mam nadzieję że za jakiś czas mi się to zrekompensuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...