Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Mateusz z Bydgoszczy

Sporo bydgoszczan coś na tym forum. Ja także jestem z Bydgoszczy

 

Lubie informatyke, matematyke, [...], koszykowke i letnie melanze

Jakiej drużynie kibicujesz w NBA? :rolleyes:

 

Teraz coś o mnie: Mam na imię Błażej, jestem tu pewnie najmłodszy (14 lat kończę za tydzień :P). Lubię koszykówkę, muzykę (metal i hard-rock) i komputery. Moim pierwszym Pingwinem był Mandrake 9.1, ale uruchamiałem go pod VMWare na WinXP. Obecnie mam FC3 i powoli zaczynam już coś działać. Linuksa zainstalowałem, ponieważ chciałem się czegoś nauczyć. Póki co, jestem n00bem, ale mam nadzieję, że to się zmieni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S: Długo mnie nie było - ale dużo pracy mam.

Długo to mało powiedziane :/

 

@Tutanchamon

Juz od dawna nie ogladam NBA... wole streetball na boisku z kolegami..

Ale kiedyś (wiele lat temu) moim faworytem był Shawn Kemp z numerem 40 - gracz Seatle Sonics

akrobacja1

akrobacja2

akrobacja3 - hehe mam jescze palakat z tym zdjeciem

akrobacja4-a to jest z allstars :)

W kazdym razie niezle gral ten koles swego czasu :-)

A ty komu kibicujesz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Paweł. Pochodzę z 40 tys. miejscowości zwanej Świdnik (koło Lublina). Uczęszczam do liceum. Linuksa posiadam od 3 dni. Tak mi się spodobał, że właśnie muszę go przeinstalować (Kernel panic - not syncing. Attempted to kill init! <_< ). Mam talent do psucia komputerów, oprogramowania i kalkulatorów :P Oczywiście zawsze samodzielnie je naprawiam. Poza linuksem (Fedora Core 3) posiadam Windows XP na którym czasem oddaje się rozrykom typu Gadu-Gadu, gry oraz pisanie wypracowań. Lubię informatykę, matematykę, piwo, wino (droższego niż 3,40 nie ruszam ;) ) i wódkę. Nie lubie chemii i historii. W ogóle humanistycznych nauk wszystkich. ;) Dawno temu posiadałem Mandrejka (zapomniałem jak się pisze :P ) którego rozwaliłem w 2 dni. Przeinstalowałem i działał. No i wtedy zacząłem grać w ET. O linuksie zapomniałem. Przypomniałem sobie tydzień temu. :huh: Wbrew wszystkiemu uważam że Windows XP z najnowszymi łatkami nie jest taki zły (Za co zostane zbesztany :P ) jak go zainstalowałem i skonfigurowałem w styczniu, to tak do tej pory go nic nie ruszyło. Dodam że nie posiadam żadnego antywira ani firewalla. Cieszę się że mogłem dołączyć do ludzi użytkujących (_linuxa_ → Linuksa) ORT. Tylko troszke czcionka mnie w nim denerwuje, taka jakaś nieczytelna jest. Ale wszystko przyjdzie z czasem.

 

PS. Bardzo często popełniam błedy ortograficzne, których nie zauważam jakbym się nie starał, więc proszę o wyrozumiałość. Zapominam też o przecinkach.

 

PS2. AlienJR od dawna masz 666 postów? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię informatykę, matematykę, piwo, wino (droższego niż 3,40 nie ruszam wink.gif ) i wódkę.

SWÓJ CZŁOWIEK!! Grunt to żeby dobrze sponiewierało :):)hehe

 

Apropo NBA, to raczej (_żadko_ &#8594; rzadko) ORT mi się zdaża oglądać, już tym się za bardzo nie interesuje, ale lubie popykać w kosza :]

A i jeszcze kiedyś trenowałem karate, zresztą mam zamiar tam wrócić :]

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Darek. Stuknęła mi już 45 wiosna. Z wykształcenia jestem lekarzem weterynarii. Po 17 latach prowadzenia własnej lecznicy zdecydowałem się na pracę w badaniach klinicznych nowych leków. Mieszkam obecnie w Krakowie.

Moja przygoda z Linuxem rozpoczęła się na dobre (pomijając krótkie epizody w przeszłości) dwa lata temu. Próbowałem różnych dystrybucji: Auroxa, SuSe, RH, Mandrake'a. Obecnie zainstalowałem FC 3 i to jest to - żałuję że tak późno.

Przez dwa miesiące toczyłem ostre boje z Mandrake 10.1 PowerPack Box (uznałem, że wersja komercyjna rozwiąże większość problemów - sterowniki komercyjne, automatyczna instalacja Javy i Flash'a). Muszę was ostrzec przed MDK 10.1 PP Box - co za popieprzony system! a do tego nie będąc członkiem Mandrake Club (oczywiście za pokaźną składkę) można zapomnieć o oficjalnych aktualizacjach z serwera Mandrakesoft. Poddałem się, sformatowałem dysk 60 GB i przeznaczyłem go na Fedorę Core 3. W porównaniu z MDK praca w tym systemie jest jak bajka - trochę trudniej skonfigurować niektóre rzeczy, ale da się to zrobić w przeciwieństwie do MDK (po raz pierwszy w Fedorze zobaczyłem obraz z mojego kompa na ekranie telewizora - karta ATI Radeon 9200 SE - do tej pory po konfiguracji X-ów zazwyczaj widziałem czarny ekran). Myślę, że znalazłem to czego szukałem i długo nie rozstanę się z tym systemem.

Poza komputerami, których jestem fanem lecz nie fanatykiem - moja praca pochłania za dużo czasu - interesuję się akwarystyką.

 

No to już się przydługo przedstawiłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde przez avatar pomyslalem ze asiek to lszk i pol godziny zastanawialem sie o co mu chodzi :)

Czybym czegos nie wiedzial lszk → lszka ? :/

A tu zonk.. :]

 

@pomek

Tylko _Pat mi powiedzial o tym i "biegalem" od razu na forum, zeby cokolwiek napsaic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie dolacze :)

 

Tomek, obecnie z Wroclawia a konkretniej z PWR - wydzial elektroniki :P

Z linuxem mam do czynienia od 3-4 lat czy jakos tak, zaczynalem od slackware, poprzez madrake, debiana az skonczylo sie na fedorce.

 

pozdro dla wszystkich ktorzy sie "mecza" na pwr

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...