Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie użytkowników Fedory z Białegostoku smile.gif lamo.gif

Jestem również z Białego więc pozdrawiam

 

Nazywam się Piotrek. Jak narazie jestem tu chyba najmłodszy. Właśnie kończę 3 Gimnazjum :P . Zainteresowania to projektowanie oraz oczywiście linux. Narazie marne osiągnięcia w dziedzinach informatyki: 2 miejsce w wojewódzctwie za stronę, którą robiłem z kolegą, no i 6 z infy na koniec pójdzie :P . Obecnie uczę się projektowania stron: php, photoshop, flash itp. Moje marzenie: dobra praca programisty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raczej najmłodszy :P - kończę drugą ;)

 

Nazywam się Szymon i mieszkam w Brzegu. Informatyką interesuję się już jakiś czas i podobnie jak Peter15 mażę o pracy programisty po skończeniu Politechniki Wrocławskiej :)

Poza samymi komputerami interesuje mnie muzyka - głównie gitara na której gram. Do tego od czasu do czasu lubię pomajsterkować (:P) sobie 'przy prądzie' :D

Do tego lubię łowić ryby, jeździć na łyżwach i nartach oraz grać w tenisa. Od niedawna fascynuję się również żeglarstwem B)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niby tak, ale zawsze można nabić sobie kilka postów wink.gif

Co ci to da, jak powiedział AlienJR warzne co kto rzeczywiście umie.

 

Ja tak patrze, student, student, licealista, gimnazjalisty brak więc napisałem, że jestem najmłodszy ale się mysliłem. I dobrze :P

 

Wam w 2 i 3 trochę lepiej. Ja będę egzaminy pisał w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu na forum raczej nowy.

Studiuję informatykę IV rok.

Pracuję w zawodzie :) -> admin, programista, DB constructor (mój portalik w podpisie)

 

Rzeczy w których mogę pomóc to konfiguracja (_linuxa_ → Linuksa) ORT pod kątem serwera (HTTP,FTP,POP,IMAP,SMTP,SSH itp.)

 

[EDIT] zapomniałbym... fotografia cyfrowa (w tym też mogę pomóc, ale to nie to forum) -> info w podpisie :)

 

Best Regards, Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu na forum raczej nowy.

Wiram cię również

Pracuję w zawodzie smile.gif -> admin, programista, DB constructor (mój portalik w podpisie)

Ładna stronka.

Rzeczy w których mogę pomóc to konfiguracja (_linuxa_ → Linuksa) ORT pod kątem serwera (HTTP,FTP,POP,IMAP,SMTP,SSH itp.)

Znasz jakąś stronkę o różnych sposobach konfiguracji apachów :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

I ja się tu dołącze. Jestem Krzysiek z Brzózy Królewskiej. Studiuje czwarty rok Elektrotechnikę na Politechnice Rzeszowskiej. Specjalność "Komputerowe systemy informacyjno pomiarowe". Moim zainteresowania to elektronika w szczególności ta mikroprocesorowa. Piszę pracę dyplomową z zakresu mikrokonwenterów.

Z Linuxem miałęm już kilka podejść i bardzo szybko rezygnowałem. Ostatnio postanowiłem jeszcze raz spróbować. Zassałem FC3, zainstalowałem. Pierwsza żecz to GOOGLE "fedora" search i w wynikach ten portal. Tutaj szybko się dowiedziałem co mi jeszcze brakuje z czego ogromnie jestem wdzięczny.

 

Tak wiec jestem właśnie trwa moja przesiadka z micro... i jestem :D

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie przedstawie. Mam na imie Łukasz mieszkam w Koninie i chodze do 3 klasy technikum elektronicznego o specjalnosci systemy i sieci komputerowe.Przygode z linuxem zaczalem niedawno jakies 2 miechy temu ale idzie mi calkiem dobrze i mysle ze juz niedlugo winda pojdzie w odstawke.

Moja kobieta jest strasznie zazdrosna o mojego kompa i uwaza ze wiecej czasu siedze na kompie niz z nia. Dodam tez ze ten pomysl z przedstawianiem sie bardzo mi sie podoba.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imię Marek, mieszkam pod warszawą (całkiem blisko).

Jestem studentem I roku WIT (do niedawna WSISIZ)

Narezie pracuję w DOK pewnej firmy...

Gdybym spędzał tyle czasu przy kompie co spędzam w pracy, mógłbym zmienić nazwisko na "MITNICK".

Właśnie zaczynam swoją przygodę z Rh9, i tu pierwszy problem :( - instalacja planet wl-8303. Ale nic to , jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...