Skocz do zawartości

Fedora 8 - Czy Warto?


SACZI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W Fedorze 8 nie może być wiele nowości skoro wydali ją na czas. :D

Właśnie :D

Zamierzeń było bardzo dużo, co przytoczyłem w pierwszym poście.

Nikt nie pomyślał, że aby to wprowadzić do systemu, porządnie zdebugować, przetestować i na koniec jeszcze raz dopracować, pół roku to trochę mało.

Podejrzewam, że w F8 mogą być jakieś niedoróby ze względu na krótki przecież czas między wydaniami.

Dopiero F9 pewnie będzie dopracowana z nowościami, które w F8 wprowadzają.

W każdym razie ja jeszcze poczekam ze 2 miesice, poczytam forum i dopiero wtedy zacznę ssać F8 (no i jak łącza się odrobinę zwolnią :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko - bedzie mozliwosc zaktualizowania F6 do F8(z plytki DVD)?

Nie martw się na zapas, jutro ma już być F8!

Zacznij ją pobierać. Jak skończysz, sprawdzisz osobiście :) (po czym podzielisz się z forumowiczami).

Obraz DVD ma "tylko" 3.3 GB :rolleyes:

Ja wczoraj targałem z sieci Slacka 12, który ma już 3,8 GB :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się na zapas, jutro ma już być F8!

Zacznij ją pobierać. Jak skończysz, sprawdzisz osobiście :) (po czym podzielisz się z forumowiczami).

Obraz DVD ma "tylko" 3.3 GB :rolleyes:

Ja wczoraj targałem z sieci Slacka 12, który ma już 3,8 GB :D:D:D

No to zaczne sciagac i powoli zabiore sie za backup partycji z /home ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest! Wczoraj na serwerach lustrzanych pojawiły się obrazy z nową Fedorką 8 oznaczone etykietką "stable" Zabrałem się dziś rano do pobierania... Za jakąś godzinkę będę miał ją już na dysku... Ciekawe jak będzie działała... Nie mam niestety najmilszych wspomnień związanych z siódemką...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F8 zaskoczyła mnie bardzo mile szybkością uruchamiania: na oko uruchamia się ok. 40-50% szybciej niż F7, temat domyślny też jest bardzo ładny.

Nowa Fedora bytuje na moim sprzęcie zaledwie od wczorajszego wieczora, więc trudno mi napisać coś więcej na jej temat.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F8 zaskoczyła mnie bardzo mile szybkością uruchamiania: na oko uruchamia się ok. 40-50% szybciej niż F7, temat domyślny też jest bardzo ładny.

Nowa Fedora bytuje na moim sprzęcie zaledwie od wczorajszego wieczora, więc trudno mi napisać coś więcej na jej temat.

 

pozdrawiam

 

Uuuuuuu no to super. Podjarałęm się tą szybkością uruchamiania :)

Ale czekam na oficjalna premierę :) Zrobię update przez yum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety najmilszych wspomnień związanych z siódemką

:?: :?:

To pierwsza wersja Fedory, z której jestem bardzo zadowolony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie nam OffTop robi ale co tam ;)

 

F7 na samym poczatku byla naprawde niedorobiona... pamietam jak sam wieszalem psy na developerach tu na tym forum przez co najmniej 2 miesiace. Premiera 7-mki to byla koszmarna wtopa - mam nadzieje ze sie to juz nie powtorzy, bo nosnik z F8 lezy i czeka na weekend :)

 

BTW - tym razem chlopaki z fedoraproject udostepnili distro livnie wczesniej - jeszcze przed oficjalna premiera, nie ma 8-mki a juz jest oficjalne repo na livnie - nie trzeba bedzie czekac. To mi sie podoba :)

 

Inna sprawa, ze po poprawkach F7 stala sie naprawde dobrym distro, no, nie liczac kilku kolejnych trefnych wersji kernela ktore sie nam w miedzyczasie przytrafily ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...